Labels
QUESTIONS TO SALUSA – In English only

questionstosalusa@gmail.com
Saturday, July 6, 2013

Hebrew -- SaLuSa 05:07:2013
-- 

SaLuSa  - מיום 5 ביולי 2013
אנא, היו מודעים לשינויים החדשים המגיעים לעולמכם כיוון שהם היו סמויים זמן רב משדה ראייתכם בשל אנשי האופל המשחקים את משחק השליטה עליכם, וכשאתם תמכתם בהם במכוון, היה להם מספיק כוח כדי לשמור עליו במשך זמן כה רב. עכשיו הם מבינים שזמנם הסתיים ונגמר וכל מה שנשאר להם הוא פשוט הצל של כוחם הקודם ואינם מסוגלים יותר להפריע לכם ולתכניותינו להתאחד ביחד. אף על פי שזה לוקח "זמן" כדי שייעשו כל השינויים הנדרשים, הזמן הוא כאן ועכשיו להיכנס לתוך כוחכם ולגרום לכך להתרחש. אל תפקפקו בעצמכם, כשאתם נעשים יותר עוצמתיים כל יום וכל דקה. "זמן" זה כפי שאתם יודעים אותו הוא גם השתנה עם תחושתכם וחזונכם הגבוהים יותר והימים כה מתקצרים שאתם כמעט מרגישים שאתם לא יכולים לעשות אפילו חצי מהדברים יותר מאשר קודם לכן. זהו סימן נוסף עבורכם שאתם משתנים ואין זה יותר חשוב מאוד לעשות את כל המטלות שהייתם רגילים לעשותן בתוך יום אחד. בעתיד המאוד קרוב, יהיה לכם "כל הזמן בעולם" עבור עצמכם ועדיין יהיה לכם מספיק "זמן" לעשות את כל מה שנדרש. אל תשכחו לקבל חלק מ"זמן" זה לצורך רגעים שקטים עבור עצמכם כשאלה מאוד חשובים כדי לשמור על איזון.


ה-4 ביולי הוא תאריך חשוב מאוד בהיסטוריה שלכם ואנו מרגישים שאתם מצפים לדברים רבים שיתרחשו ממש עכשיו. כמו שהאבות המייסדים יצרו עקרונות יסוד של חוקה, המנהיגים החדשים עולים עכשיו כדי לסייע לבריאתה של תקופת העידן החדש לטובתה של אמא כדור הארץ האהוב שלכם. הם נבחרו בקפדנות והם מודעים למה שצפוי מהם והם נושאים רטטי אהבה עם האינטרסים הטהורים ביותר לסייע לכם להתרומם למצב של הוויה כפי שהייתם פעם לפני נפילתה של אטלנטיס. הם מרגישים בעלי זכויות מיוחדות ומחויבים להיות לעזר באותו אופן כמוכם עובדי האור, בידיעה שיש לכם את היכולת לעשות זאת ולהיות יד מסייעת חיונית בהתפתחותה של האנושות.

חלקם מרגישים מוחזקים על ידי צער מאוד ישן או נושא אשר עדיין ממשיך להנמיך את הרטטים שלכם. זה עשוי להיות מוסתר במשך אלפי שנים ספרותיים בתוך תת ההכרה שלכם ועכשיו כשאתם גדלים חזקים כה הרבה ועוצמתיים, הוא מבקש מכם להשתחרר ולהירפא. הבינו את האופן בו התמודדתם עם שאר הנושאים הבלתי נוחים ושחררו גם את הנושאים הישנים האלה. זה רק עניין של קבלה שכול מה שעשיתם זו היתה החוויה המדויקת שהייתם צריכים עבור התפתחותכם. כשאתם מבינים עכשיו את כוחה של הסליחה, זה צריך להיות הרבה יותר קל עבורכם להתמודד איתם, כשהם לא היו מגיעים לצורך ניקוי אם לא הייתם מוכנים או לא מסוגלים לעבד אותם.  הרגישו את האהבה עבור העצמי שלכם ואל תתנו לספקות להיכנס למחשבתכם כיוון שכשאתם מרגישים את הזרימה התמידית של אהבה לתוך לבכם, שום דבר לא יכול לעצור אתכם לעלות גבוה יותר, אם זה מה שאתם מבקשים לעשות.

אני SaLuSa מסיריוס ובבקשה מצאו נחמה בימים הקרובים כשהם יהיו מלאים בשינויים המיוחלים במשך זמן רב ואתם תתבקשו להפיץ את הידיעה ומחשבות שלוות לכול מי שיזדקק להן. הרגישו את השמחה שאתם יכולים לסייע לחבריכם בדרך זו ושתפו את אהבתכם היפה והזורחת בכל מקום שאתם הולכים, ובבקשה זכרו שאתם לא צריכים להיסוג להרגליכם הישנים מכל סיבה שהיא כשזהו הנתיב שאתם בחרתם ללכת בעקבותיו.  אנחנו תמיד אתכם ושולחים לכם כולכם את אהבתנו.

מתקשרת: MADAD
 Webpage: SaLuSa in Love and Light 

Translator: Gili 

Changes Happening:-- NY Times: Terrorist Plots, Hatched by the F.B.I.
-- U.S. explodes with 100 anti-NSA protests
-- New Finance System ? Prepare the BRICS a new silver standard ?/?

cobra

MAKE THIS VIRAL!

http://prepareforchange.net/participate/CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN VARIOUS LANGUAGES

please sing this petition

Richard Dolan
CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN
VARIOUS LANGUAGES

Ch + Sirius

At the National Press Club in Washington DC from April 29 till May 3, 2013

un