Labels
QUESTIONS TO SALUSA – In English only

questionstosalusa@gmail.com
Thursday, July 25, 2013

Hebrew -- SaLuSa 23:07:2013


SaLuSa  - מיום 23 ביולי 2013

אנו באנו מכל רחבי היקום לראות ולסייע לשינוי המרשים שמתרחש על אמא כדור הארץ האהוב שלכם ממש עכשיו. אנו לומדים ביחד איתכם ולמרות שאנו כרגע חיים הרבה יותר בנוחות מכם, בקרוב אתם תגלו איך זה להיות חופשי מכה הרבה אשליות אשר הופכות את חייכם לכה קשים. בבקשה תמיד זכרו שאתם הבוראים של גורלכם וזהו רצונכם שמחליט איך ממשיכים חייכם. אנו יודעים שזה הרבה יותר קל לומר זאת מאשר לעשות, אבל  שום דבר הוא בלתי אפשרי כאשר יש כוונה חזקה כבימים אלה, זה אפילו קל יותר עבור אלה אשר פשוט התעוררו מאשר זה היה עבור אלה מכם אשר סללו את הדרך.  זו היתה תוכניתו של הבורא מלכתחילה ואתם צריכים להרגיש בעלי זכויות מיוחדות להיות חלק מזה. בשבוע זה ובבא, תדרים של אור גבוהים יותר יישלחו אליכם, הרבה יותר גבוהים מאשר אי פעם לפני כן ויהיה זה חכם להתכונן להם, כשאתם מסוגלים יותר לקבלם לתוך הווייתכם כך יותר עוצמתיות תהיינה כוונותיכם. כפי שספרנו לכם כה הרבה פעמים, שום דבר לא יכול להישאר חבוי באור, לכן אם אתם מרגישים שיש עדיין משהו אשר דורש את תשומת לבכם, נקו אותו עכשיו ללא פחד או ספקות לגבי עצמכם, שאלו את מדריככם, המלאכים שלכם, העצמי הגבוה שלכם או אותנו לסייע לכם אם אתם לא בטוחים מה תהיה הדרך הטובה ביותר ואתם בוודאי תקבלו תשובה.


אנו רואים בבירור שבקרוב תקופה זו של אי הידיעה מה מתרחש, תעבור כפי שמידע כה רב שהיה לפני כן סוד כמוס מתגלה מכל פינה של עולמכם, החדשות הרגילות מהתקשורת שלכם אינם משביעות את משאלתכם לאמת. אנו רואים מאחורי הקלעים ויכולים לספק לכם עכשיו, שהזמן של הפצת מידע נכון ולא מותאם, הוא כאן. לפני זמן רב, אתם בקשתם שזה יתרחש ועכשיו כולכם תראו זרימה די מהירה של חדשות מכל המקורות. חלק עדיין מנסים לטייח, עם זאת אחרים ידברו בחופשיות על השינויים שמגיעים כדי לקבע את עולמכם באיזון. שלום תהיה המילה של היום ואתם יכולים לראות חלק מהמנהיגים מביעים את משאלותיהם לשים את העניינים הישנים מאחור ולהתחיל מערכות יחסים חדשות וידידותיות עם השכנים.

דברים נעים הרבה יותר מהר מאשר זה עשוי להיראות ממבט ראשון, אפילו המערכת הפיננסית הישנה שנראה שלא ניתנה לשברה, עכשיו נראית כמו שלא נותר שום דבר לעשות, אלא לקבל את הדרך החדשה של התמודדות בכסף ובנגזרים שלו, אשר בקרוב יהיו מיושנים. אף על פי שאתם תמשיכו להשתמש בכסף במשך כמה שנים נוספות, רבים מכם מרגישים איך יכולים להיות בלעדיהם וזה יוצר את הבסיס לחברה של העידן הזהב, בה אין צורך בחליפין מעין זה. הפעם הזו בוודאי תגיע כיוון שזה תוכנן באופן אלוהי עבר אומת כדור הארץ שלכם להגיע באופן בטוח בשלב זה של התפתחותכם. אנו כולנו עובדים ביחד עם בעלי בריתנו ואתם בתוכנית גדולה זו ואנו מרגישים שהתקדמנו הרבה עד כה. האם אתם לא מרגישים את אותו הדבר?

אני SaLuSa מסיריוס וכתמיד שולחים לכם את אהבתנו לכולכם. הרגישו את השמחה של כול מה שמתרחש כיוון שזה מוביל אתכם לעתיד היפה והשלוו שאתם חולמים עליו. הרגישו את האהבה שאנו שולחים לכם בתוך כל המסרים שלנו והיו נכונים לחדשות.

מתקשרת: MADAD
אתר  באינטרנט : SaLuSa in Love and Light
Translator:Gili

cobra

MAKE THIS VIRAL!

http://prepareforchange.net/participate/CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN VARIOUS LANGUAGES

please sing this petition

Richard Dolan
CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN
VARIOUS LANGUAGES

Ch + Sirius

At the National Press Club in Washington DC from April 29 till May 3, 2013

un