Labels
QUESTIONS TO SALUSA – In English only

questionstosalusa@gmail.com
Wednesday, July 3, 2013

UKRAINIAN -- SaLuSa -- 02:07:2013Ukrainian flag butterfly flying, isolated on white background Stock Photo - 15315535


SaLuSa -- 02.07.2013Ми готуємо себе для найбільшої зустрічі із всіх. Ми знаємо, що ви занадто чекаєте цього моменту і готові зустріти нас. Деякі все ще не вірять, що ми існуємо, але це  їх вибір  і він не може бути змінений так чи інакше, якщо  вони обрали  зробити так. Ми готуємось  крокувати поруч  з вами  у багатьох відношеннях. Більшість з вас вже знають, щонайменше в деяких деталях, що нагадуватиме ваше майбутнє  і також готуються для необхідних змін для того, щоб вступити в повний рух цих днів. Ми знаємо, що ви не помічаєте  багато інформації відносно кожного аспекту вашого майбутнього життя, але не хвилюєтеся,  це також повинно змінитися через короткий час. Наші плани завершуються  таким прекрасним шляхом,   який вас  вразив, якщо ви знаєте.

Ваші тілесні зміни  прискорюються, тепер  усі повинні відчувати швидкі зміни майже щоденно і будь ласка дозвольте їм просто трансформувати усе, що  треба перетворити і не задавайте питань. Вони тут для того, щоби  змінити вас і підготувати вас для більшого підняття і будь ласка підкоряйтеся  їм  і попросіть своє  Вище  Я  допомогти вам. Просто  кажучи ці слова,  ви дозволяєте своєму  Вищому Я бути ближчим до вас, яке настільки потрібне в ці  дивовижні  часи. Спробуйте бути щасливим і насолоджуйтеся кожним  моментом, бо це підніме вас навіть більше, дозволяючи вам  бути  зараз в потоці. Як ми говорили  багато разів, все гаразд, відбуваються  зміни  і усвідомлюючи те, що усі ви - творці їх, приведіть себе в стан спокою і дивовижних очікувань того, що  збирається відбутися.Ми відчуваємо, що деякі стають знову нетерплячими, але тепер  ви повинні знати, як це працює, що ми не можемо просто з'явитися і сказати вам, що треба  робити. Усе прийде своєчасно і пам'ятайте, що ми занадто хвилюємося про це і робимо усе, що ми можемо до фінальної зустрічі з вами і будемо вашими наставниками і помічниками у будівництві вашого нового суспільства, бо ваше майбутнє з’єднається  з нами в мирі і гармонії. Шукайте новини, бо кожен день відбувається так багато змін, що навіть великі новинні канали не можуть опиратися довго, бо зміни також приходять і до них.

Я – СаЛуСа із Сиріуса і ми вітаємо вас усіх у новому світі Любові і Світла, який тільки з'являється на горизонті. Звільніть усі сумніви, ми маємо на увазі усі сумніви, які утримують вас і ніколи не забувайте, що   ви  не менш ніж  - дивовижна Істота Світла, яка тільки пробуджується від довгого сну, і деякі швидко, а деякі повільно, але усі відчувають  Любов, яка оточує вас, де б ви не ходили. Продовжуйте дихати цією Любов'ю і відчувайте  те прекрасне почуття, яке вона  створює. Ми любимо вас усіх.Channeller: MADAD


Переклад: Fedir


cobra

MAKE THIS VIRAL!

http://prepareforchange.net/participate/CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN VARIOUS LANGUAGES

please sing this petition

Richard Dolan
CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN
VARIOUS LANGUAGES

Ch + Sirius

At the National Press Club in Washington DC from April 29 till May 3, 2013

un