Labels
QUESTIONS TO SALUSA – In English only

questionstosalusa@gmail.com
Friday, July 5, 2013

Ukrainian -- SaLuSa 05:07:2013

 Ukrainian flag butterfly flying, isolated on white background Stock Photo - 15315535

SaLuSa 5.7.2013Прошу усвідомити нові зміни, що  прибувають у ваш світ, оскільки  вони давно приховувались  від вас темними силами, які грають свою гру управління вами і оскільки ви свідомо підтримували їх, вони мали досить влади, щоб продовжувати  її так довго. Зараз вони розуміють, що  їх час збігає і йде і усе, що у них залишилось - тільки тінь їх попередньої влади і вони більше не можуть заважати вам і нашим планам об’єднатися. Хоча це забрало "час" на усі потрібні зміни, які зроблені, час - тут і зараз, щоб втрутитись у вашу владу і змусити її відбутися. Не сумнівайтеся в собі, оскільки ви стаєте потужнішими кожен день і кожну хвилину. Цей "час", як ви знаєте, також змінюється з вашим вищим сприйняттям і проникливістю і дні стають такими короткими, що ви майже відчуваєте, що ви не можете, можливо,  зробити навіть половину речей, як раніше. Інший знак для вас в тому, що ви змінюєтеся і більше не так  важливо  зробити усі господарські роботи,  які ви робили  впродовж  одного дня. У дуже близькому  майбутньому  ви будете мати  "увесь час у світі" для себе і все ще  досить "часу", щоб зробити  усе, що потрібно. Не забувайте отримати частину з цього «часу» для тихих моментів для себе, оскільки вони дуже важливі, щоб тримати вас у балансі.4-е липня - дуже важлива дата у вашій історії і ми відчуваємо, що ви чекаєте, що багато речей стануться  прямо зараз. Як, Батьки-Засновники створили основні принципи  Конституції, нове керівництво з'являється зараз, щоб допомогти вашому створенню ери Нового Віку на вашій  Рідній Землі. Вони були ретельно вибрані і знають, що очікується від них і несуть  вібрації любові  з найчистішими інтересами допомогти вам піднятися до стану істоти,  якою ви були   перед падінням Атлантиди. Вони почувають себе привілейованими і зобов'язаними надати допомогу так само, як ви Робітники Світла, знаючи вашу здатність зробити так і бути життєвою допомогою в еволюції Людства.

Деяке відчуття  підтримується  дуже старим горем або проблемою, які все ще продовжують понижати ваші вібрації. Це, можливо, за літературно освічені тисячі років було  приховане всередині вашої підсвідомості і зараз, коли ви зростаєте так сильно  і потужно, ви звільняєтесь від цього і зцілюєтеся. Уявіть собі, як ви мали справу з іншими незручними проблемами і дозвольте  цим старим проблемам піти. Це - тільки тема прийняття, що усе, що ви зробили було точним дослідом, який вам потрібний для вашої еволюції. Зараз, коли ви розумієте владу пробачення,  повинно бути набагато  легше для вас мати справу з ними, оскільки вони не зможуть пройти очищення, якщо ви не були готові або ви не зможете обробити їх. Відчувайте любов до вашого Я і не дозволяйте сумнівам входити у  ваш розум, тому що, коли ви відчуваєте плавну любов у вашому серці, нічого не зможе зупинити вас від підйому вище, якщо це ваше побажання, щоб зробити так.

Я – СаЛуСа із Сиріуса і будь ласка знайдіть комфорт в майбутніх днях, оскільки вони будуть наповнені змінами, яких давно чекали, і ви проситимете розповсюдити знання і мирні  думки до усіх, кому  вони  потрібні. Відчувайте радість, що ви можете допомогти вашим близьким таким чином і розділіть вашу прекрасну і блискучу любов, де б ви не йшли і будь ласка пам'ятайте, що вам не треба повертатись назад у ваші старі шляхи поведінки з будь-якої причини, оскільки це шлях,  яким ви захотіли слідувати. Ми  завжди з вами і надсилаємо вам усім нашу любов.


Channeller: MADAD
Переклад: FedirChanges Happening:

NY Times: Terrorist Plots, Hatched by the F.B.I


U.S. explodes with 100 anti-NSA protests:


 New Finance System? Prepare the BRICS a new silver standard? 

 https://www.youtube.com/watch?v=j29gciM9vPo


cobra

MAKE THIS VIRAL!

http://prepareforchange.net/participate/CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN VARIOUS LANGUAGES

please sing this petition

Richard Dolan
CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN
VARIOUS LANGUAGES

Ch + Sirius

At the National Press Club in Washington DC from April 29 till May 3, 2013

un