Labels
QUESTIONS TO SALUSA – In English only

questionstosalusa@gmail.com
Tuesday, July 23, 2013

Ukrainian -- SaLuSa 19:07:2013Ukrainian flag butterfly flying, isolated on white background Stock Photo - 15315535
SaLuSa 19.7.2013Зміни проявляються у вашому світі поодинці і хоча ви, можливо, не були повністю обізнані про них, їх не можна зупинити і одного разу ваші ЗМІ зможуть передавати ясно без брехні зміни новин, ви зможете побачити, що усе змінилися. Ми знаємо, що ви хочете бачити усі зміни, які вже відбулися, але дуже тривалий час темні сили готували вас для протилежного, тож зараз вам доведеться змінити і повернути ваше суспільство на інший шлях. Кожен з вас - творець цього суспільства і зараз, коли ви з'ясували, яку силу маєте в собі, ви повинні користуватися цим відповідно. Не чекайте чого-небудь, тому що ви вже надзвичайно змінились і зараз, настав час допомогти іншим, щоб зробити теж саме, якщо це їх бажання. Поширюйте вашу Любов і Світло, де б ви не йшли і не дозволяйте сумнівам уповільнювати ваш прогрес. Усі повідомлення, які ви отримуєте тут, повинні надихнути вас, щоб вільно розділити вашу мудрість і любов з тими, хто тільки пробуджується і прагне знати більше. Ми бачимо в майбутньому момент, коли ми також зможемо вільно приєднатися до вас і відкрито допомогти вашим намаганням, як новоявленій Галактичній Істоті. 

Дорогі, не забувайте, що ви - рушійна сила усіх змін і як тільки ви станете вільним від усіх старих питань, ви побачите себе так, як ми бачимо вас - Істоти Світла, які знають про свою силу створення свого шляху згідно з їх бажанням, оточених тільки енергією любові і з їх розумом зосередженим на тому, що вони хочуть від життя. Як тільки ви встановлюєте свій намір думати і діяти таким чином, ваші Наставники і Ангели будуть показувати вам дорогу і, якщо ви хочете прислухатися до їх керівництва також як і до власного, одного дня ви з'ясуєте, що ви змінилися і у вашому розумі нема більш ніяких негативних або сумнівних думок. 

Деякі, можливо, будуть збентежені тим фактом, що все ще виходить для очищення і через декілька днів комфортних і блаженних почуттів, з'являється інша справа. Не дивуйтеся, тому що ви тримали ці питання невирішеними багато, багато років і досі не були готові мати справи з ними. Любовно прийміть їх і не оцінюйте себе будь-як, відносно деяких важких проблем, що з'являються тільки що. Пам'ятайте, що зрештою все очиститься, і з вами залишиться блаженний стан розуму, який не можна забрати у вас. Утримуйте це бачення мирного розуму і дозвольте собі зробити інший крок у вашій подорожі додому. Завжди пам'ятайте, що ми з вами у цій подорожі, оскільки ми Єдині. Це знання повинне утішити вас кожного разу, коли ви почуваєте себе відокремленим або самотнім, тому що ми – далеко. 

Я – СаЛуСа із Сиріуса і ми почуваємо себе привілейованими, щоб бути вашими провідними друзями на вашому шляху. Ми відчуваємо любов, яку ви посилаєте до нас, і дуже щасливі, що ви відчуваєте те, що повертається вам. Розділіть це з усіма і подивіться, як воно повертається до вас, можливо з посмішкою незнайомця. Продовжуйте посміхатись і насолоджуватись цими часами великих змін і знайте, що станеться набагато більше.
 

 Channeller: MADAD

Webpage: SaLuSa in Love and Light

Перекладач: Fedir

cobra

MAKE THIS VIRAL!

http://prepareforchange.net/participate/CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN VARIOUS LANGUAGES

please sing this petition

Richard Dolan
CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN
VARIOUS LANGUAGES

Ch + Sirius

At the National Press Club in Washington DC from April 29 till May 3, 2013

un