Labels
QUESTIONS TO SALUSA – In English only

questionstosalusa@gmail.com
Sunday, August 25, 2013

Ukrainian -- SaLuSa 20:08:2013
Ukrainian flag butterfly flying, isolated on white background Stock Photo - 15315535SaLuSa 20.08.2013 


Ми обізнані про ваші почуття і великі надії на майбутнє, яке лежить попереду. Для вас настав час задіяти власну силу і змусити всьому цьому статися. Фокусування на знанні, що ви стали набагато потужнішими з величезною Любов'ю і Світлом ви прийняли у ваше існування і відчуваєте, що ви готові для іншого великого стрибка вперед. Поставте собі це питання, оскільки це, можливо, дало б вам більше інформації, ніж ви чекаєте. Зробіть це, коли ви маєте досить тихого часу і коли не стомлені і ви знатимете, над чим вам треба працювати, якщо нема відповіді. Ті з вас, хто готовий відчувати таке блаженство в знанні, що вони готові, що це перемістить їх навіть ближче до царства постійного мирного розуму і знають, що це брама у довгоочікувані вищі рівні свідомості зі всіма дивовижними бажаними можливостями, які вступають в маніфестацію. Завжди довіряйте вашому внутрішньому собі і приймайте те, що говорить вам ваше Вище Я і ви усвідомите, що ваша реальність змінюється, яка, можливо, буде дуже раптовим усвідомленням або, можливо, прийде як серії дивовижних одкровень, які покажуть вам, ким ви по справжньому є. Вітайте її і охоплюйте цю власну правду і приєднуйтеся до Єдності усього і розділяйте ті блаженні почуття, де б ви не були.

Пам'ятайте, що ви були вибрані для цих дослідів і чим більше ви приймаєте цю правду, що ви можете зробити усе, що ви планували для цього поточного втілення, тим більш легше ви виконаєте усі потрібні цілі перед досягненням кінцевої мети цього періоду у вашому житті і це завершиться вознесінням. Цей процес важко описати словами і коли ви повністю занурюєтесь у Єдність Усього, ви будете пливти з такою легкістю, що це здивує вас і вас уразить швидкість, з якою усе почне переміщатись. Ця несподіванка не приголомшить вас, оскільки цього не станеться, якщо ви не готові, тому що ви можете просуватися вперед тільки тоді, коли ви повністю переконані в тому, чого ви хочете і надаєте цьому достатньо енергії. Не буде ніякої плутанини із-за того, як це проявиться, оскільки багато з вас вже знають, що це станеться в кращий спосіб для усіх включно. Якщо ви просто дозволите Всесвіту виконувати ваше бажання найпрекраснішим шляхом, можливим для Усіх, то одне з ваших найбільших хвилювань зникне і не треба буде повертатися знову. Тому зосередьтеся на тому, що ви хочете і це повинно прийти до вас в правильний момент в усій красі, якої ви бажаєте.

Життя наповнене радістю і щастям і ваше очищення зроблено і завершено, ви входите в це царство з вашим власним особистим знанням, яке ви зараз розділяєте, і охоче розділятимете з усіма іншими, тому що це пункт ваших дослідів, щоб розділити і вивчити усі можливості, які ваш дух бажає випробувати. Завжди вірте, що ви – потужна Істота Світла і відчувайте, що ви з'єднані з Джерелом Усього Сущого і ви можете попросити допомоги, якщо треба, ви можете знайти натхнення, ви можете отримати інформацію, якщо вона потрібна для вашого подальшого розвитку і таким чином ви можете користуватися найбільш потужною Любов'ю і Світлом, яке оточує вас і робить ваш внутрішній голос більше сильнішим і голоснішим, ніж будь-коли раніше. Прислухайтеся до нього і нехай він стане вашим маяком у вашій подорожі додому.

Я – СаЛуСа із Сиріуса і ми любимо вас усіх. Ми допомагаємо вашому приєднанню до Джерела і ми такі радісні, що все більше вас може відчувати це і насолоджуватися вашою поїздкою, яка веде вас до вашого істинного дому і щастя. Дозвольте собі зануритись в ці дивовижні почуття і чисте блаженство потече нескінченно у вас і відкриє вас ще більше. Ви усі благословенні.


Channeller: MADADПерекладач: Fedir

cobra

MAKE THIS VIRAL!

http://prepareforchange.net/participate/CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN VARIOUS LANGUAGES

please sing this petition

Richard Dolan
CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN
VARIOUS LANGUAGES

Ch + Sirius

At the National Press Club in Washington DC from April 29 till May 3, 2013

un