Labels
QUESTIONS TO SALUSA – In English only

questionstosalusa@gmail.com
Sunday, August 25, 2013

Ukrainian -- SaLuSa 23:08:2013
Ukrainian flag butterfly flying, isolated on white background Stock Photo - 15315535SaLuSa 23.08.2013 


Рівні енергії все ще піднімаються і як тільки ви зможете сприйняти їх, вам будуть відправлені навіть вищі енергії і створюватимуть таке духовне середовище навколо вас, яке введе вас в цей блаженний довгоочікуваний стан розуму, де вас не зможуть досягти ніякі сумніви і хвилювання. Усе, що вам треба зробити - відкрити себе для цих енергій і сприйняти усе, що іде з любов'ю і розумінням, оскільки це найлегший шлях, як залишитися в потоці Зараз. Багато з вас вже знайшли досконалий шлях для себе, і ми дуже щасливі бачити ваше величезне зростання за такий короткий час. Кожен з вас має різний шлях, який був вибраний, тож кожному самому вирішувати, що працює і що не відповідає просуванню вперед. Відчуйте, як це прийняття полегшить ваш шлях до Світла, і покаже вам, що час не бажання вирішити деякі проблеми закінчується, тому що ви дуже добре пам'ятаєте, які зречення це викликало у вас. Це - найпрекрасніший час у ваших поточних життях, тож насолоджуйтеся щохвилини зі знанням того, що вам треба було очистити усі нижчі енергії перед тим, як ви змогли ввести вищі.

Ми відчуваємо, що ці дні будуть наповнені радістю і величезною течією любові між нами всіма, і ми дуже задоволені нашим приєднанням до вас, оскільки все більше вас можуть відчувати це. Усі ви, хто бажає вже приєднався і отримує безпосередньо нашу енергію і комунікацію, або незабаром буде приєднаний, тому що ми відчуваємо, що ви готові для цього і це знаходиться на вашому обраному шляху, ми запросимо вас приєднатися до нас. Ми не можемо зробити це швидше, ніж ви готові, тому що це не відповідає вашому вільному вибору і вашому розумінню цього, можливо, як ви бажали б. Ми просто поважаємо ваше рішення і вашу потребу у виявленні того, що ви бажаєте з вашими власними здібностями. Ми завжди ведемо вас і надсилаємо вам нашу любов, прислухаючись до вашого виклику. Ми не можемо змусити кого-небудь прийняти нас без готовності для цього, тож, якщо ви почуваєте себе готовим і впевнені, що ви хочете з'єднатися, то викликайте нас, оскільки ми тут. Ті, хто вже зробив так - готові до зустрічі з нами, оскільки усім іншим дозволено зробити так само, коли вони відчують себе готовими. Ми - ваша сім'я і вдруге ви визнаєте нас, ми показуємося навіть більше у вашому небі, а також дозволяєте приземлитися. Знайте, що ми завжди діємо згідно з вашим побажанням і готовністю, оскільки ми поважаємо ваш вільний вибір і ваші рішення.

Ми також все ще працюємо над усіма змінами ваших фінансових і економічних систем, і ви можете читати про них щодня, наступні дні будуть також наповнені пожвавленою діяльністю, оскільки ваші вібрації досягли нового найвищого рівня, і ви готові прийняти зміни без хвилювань або гніву. Прийміть їх з розумінням і не дозволяйте самому собі повернутись назад до старого. Вам не треба тримати це довше, оскільки воно не може дати вам що-небудь більше, чим вже зробило. Просто нехай собі «летить» і знає, що усе має свою мету і воно зроблено, щоб поліпшити ваше життя і будь ласка знайте, що «темна сторона» не має зараз ніякої влади, щоб триматись за старе і змінювати його більше.

Я – СаЛуСа із Сиріуса і ми схвильовані, незважаючи на те, що наша зустріч дуже вже близька і ми вітаємо вас з розкритими обіймами і наша любов ллється нескінченно до усіх вас. Дозвольте собі відчути це і приєднатися до нас, тому що разом ми створимо такий дивовижний досвід для цілого Всесвіту.


Channeller: MADADПерекладач: Fedir

cobra

MAKE THIS VIRAL!

http://prepareforchange.net/participate/CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN VARIOUS LANGUAGES

please sing this petition

Richard Dolan
CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN
VARIOUS LANGUAGES

Ch + Sirius

At the National Press Club in Washington DC from April 29 till May 3, 2013

un