Labels
QUESTIONS TO SALUSA – In English only

questionstosalusa@gmail.com
Wednesday, August 28, 2013

Ukrainian -- SaLuSa 27.8.2013
Ukrainian flag butterfly flying, isolated on white background Stock Photo - 15315535SaLuSa 27.08.2013 


Скрізь навколо ви можете відчувати і бачити любов, сприйміть її і дозвольте їй рухатися через вас і знищити останні фрагменти старого, бо ви знаєте, що воно не має ніякої влади над вами і не може вам більше допомогти. Ми знаємо, що ви розумієте наші повідомлення, тому що вони посилаються з нашою любов'ю і енергією і вони допомагають вам з вашим перетворенням. Вони - не лише слова, оскільки слова не можуть повністю виражати нашого бажаного значення інформації, яку ми хочемо розділити з вами. Тому з кожним повідомленням, яке ви читаєте, зосереджуйтеся також на енергії, яку воно несе, і ви зможете зрозуміти більше і «читати між рядками». Зараз для вас можливо зрозуміти також те, що не пишеться словами, оскільки ваші вищі вібрації дозволяють вам відчувати і відчувати набагато більше ніж коли-небудь раніше. Тепер ми живемо і зв'язуємося один з одним, відчуваючи енергії, які оточують нас, і які - те, що ви готові практикувати, оскільки дуже тривалий час ви не використовували їх, щоб відчувати інших, а тільки зосереджувались на виживанні. Зараз майже неможливо не відчувати, оскільки ваш розум і тіла настільки змінились, що тільки ті, хто бажає залишитися в межах нижчих вібрацій відхиляють цей факт, але і для них прийде цей момент, коли вони вирішать рухатися вперед і назад додому.

Вас чекають багато несподіванок, оскільки ви йдете своїм шляхом і хоча багато хто з вас готовий до усіх повідомлених змін, ви все ще будете вражені такою кількістю подій і змін у вашій реальності і вашому житті. Ми не можемо говорити про них, оскільки вони будуть вашими власними альтернативами і бажаннями, яким ви будете слідувати, оскільки ви вибираєте їх з нескінченної кількості можливостей, які лежать перед вами. Як тільки ви ясно побачите свій шлях, з'явиться багато можливостей і ті, які ви будете відчувати найбільш привабливими, стануть частиною вашого життя. Якщо ви невпевнені, яка можливість краща для випробування, завжди буде хто-небудь, хто допоможе вам вирішити, але не чекайте, що буде хто-небудь, хто скаже вам точно, що робити, оскільки зараз ви пробуджені, і повинні брати повну відповідальність за ваші власні досліди. Ми знаходимося тут з вами, щоб вести вас до тих пір, поки ви зможете повністю довіряти собі у всьому, що ви вибираєте або робите, і ми ясно бачимо, що багато хто з вас дозволяє Собі вести вас і що довіра створюється всередині, а також починає проявлятися назовні. З усіма змінами, які приходять до вас, зараз буде легше всім пробудитись, і ви бачитимете плоди вашої важкої праці в їх посмішці і виразах любові.

Це - такий дивовижний час, щоб прямо зараз бути на Рідній Землі, і вона відчуває, що так багато людей повертають її любов назад, що вона буквально починає сяяти, і ми спостерігаємо цю прекрасну зміну з подивом і щастям. Скоро деякі з вас зможуть також побачити це, оскільки ця подія також дозволяє нам прийти до вас і показати для тих, хто готовий і це так само дозволить іншим підготуватись. Залишитеся в цих дивовижних енергіях і почуттях, оскільки ми так часто говоримо, і залиште усе, що не обслуговує вас. Говоріть до вашого розуму стільки разів, скільки треба і ви незабаром бачитимете, що це працює, оскільки це - завжди ваші наміри, які звертаються до Сил Створення.

Я – СаЛуСа із Сиріуса і я охоче розділяю свою любов і енергію з усіма вами і дякую вам усім, що надсилаєте любов назад до мене, я відчуваю її від кожного з вас, хто робить так і почуваю себе благословенним, щоб бути здатним бути в такому з'єднанні з вами. Ми усі із Галактичної Федерації насолоджуємося нашою присутністю тут, так близько до вас і готові вітати вас в нашій реальності.


Channeller: MADADПерекладач: Fedir

cobra

MAKE THIS VIRAL!

http://prepareforchange.net/participate/CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN VARIOUS LANGUAGES

please sing this petition

Richard Dolan
CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN
VARIOUS LANGUAGES

Ch + Sirius

At the National Press Club in Washington DC from April 29 till May 3, 2013

un