Labels
QUESTIONS TO SALUSA – In English only

questionstosalusa@gmail.com
Tuesday, August 20, 2013

Ukrainian -- SaLuSa - August 13, 2013 (13 серпня 2013)
Ukrainian flag butterfly flying, isolated on white background Stock Photo - 15315535SaLuSa 13.08.2013 


Відчуйте енергії, які оточують кожного із вас без виключення і якщо вони викликають любов і радісні почуття, то візьміть їх стільки, скільки ви можете і якщо з деякої причини ви відчуваєте нижчу енергію в їх межах, то вам треба продовжувати працювати або звільняти. Ці енергії є чистим Світлом і Любов’ю і вони ведуть вас по вашому обраному шляху. Прислухайтеся до них і відчуйте їх, оскільки вони точно покажуть вам, в чому проблема. Сконцентруйте свій намір на очищенні від старого, якого небагато залишилося від важкого багажу, який ви несли багато, багато років. Відчуйте себе гордим, що ви змогли зробити це в таких тяжких умовах і цим, ви надали можливість іншим зробити теж саме набагато легше і швидше. Це дає вам задоволення і відчуття Єдності, яке ви усі хочете відчувати. Пам'ятайте, що ви усі увійшли в це життя зробити точно те, що ви робите і багато хто з вас вже обізнаний про майбутню мету або "роботу", яку вони будуть робити.

Багато разів, там де ви жили ви не були обізнані про вашу справжню мету життя і тільки після того, як ви залишали своє тіло, становилось очевидним, що ви вивчили свої уроки. Зараз ви тримаєте усю мудрість вашого навчання і забираєте її до вашого вищого існування. Ви тримаєте також своє тіло, яке буде вдосконалене, оскільки ви вчитеся користуватися своїми новими здібностями, і деякі вже з'ясували, що кожна така зміна починається з того, як ви думаєте про себе. Якщо ви бажаєте деяких змін для вашого тіла, вам треба думати про них, оскільки думки – це створення, навіть без будь-яких сумнівів, що ви не можете зробити таку річ і ви бачитимете їх результат. Як тільки ви житимете повністю у вищому царстві ви зможете змінити будь-що миттєво без «часу очікування». Це також інша причина, чому ви повинні тримати свій розум вільним від хвилювань і сумнівів, оскільки вони викликають плутанину в тому, чого ви дійсно хочете. Ви повинні обдумати причину ваших сумнівів і поза сумнівом ви отримаєте усю допомогу, щоб зрозуміти їх, а потім очистити їх методом, яким ви, можливо, були б здивовані, чим є основні причини для них. Як тільки ви дозволити їм піти, то не озирайтеся назад і насолоджуйтеся почуттям свободи і щастя, яке ви будете відчувати негайно після того, як зникнуть сумніви.

Цей період у ваших життях повний змін, буквально щодня трапляються зміни, і деякі, можливо, будуть дуже великими і будуть потребувати вашої повної уваги більш ніж на короткий період часу, деякі, можливо, будуть меншими, але усі вони завершують божественний план вашого перетворення в Істоти Світла з повною свідомістю. Багато речей треба буде змінити всередині і зовні, які означають, що ви дуже зайняті прямо зараз, і навіть більше змін приходить до вас, тож не забувайте приділити достатньо часу відпочинку і вирівнюванню з вашим вищим Я і вашим обраним шляхом. Як тільки ви по справжньому вирівняні, ви перестанете чекати чогось, щоб сталося, ви просто зробите.

Я – СаЛуСа із Сиріуса і відчуваю радість, яку так багато з вас готують для наступного кроку в зростанні до найдивовижнішої реальності, яку ви доки ще не випробували. Там є настільки більше можливостей для випробування і цього не можна описати словами. Тож сховайте усі хвилювання і приєднуйтеся до цього. Ми дуже вже близькі до вас, відчувайте нас.


Channeller: MADADПерекладач: Fedir

cobra

MAKE THIS VIRAL!

http://prepareforchange.net/participate/CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN VARIOUS LANGUAGES

please sing this petition

Richard Dolan
CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN
VARIOUS LANGUAGES

Ch + Sirius

At the National Press Club in Washington DC from April 29 till May 3, 2013

un