Labels
QUESTIONS TO SALUSA – In English only

questionstosalusa@gmail.com
Tuesday, August 20, 2013

Ukrainian -- SaLuSa - August 16, 2013 (16 серпня 2013)
Ukrainian flag butterfly flying, isolated on white background Stock Photo - 15315535SaLuSa 16.08.2013 


Ваше відчуття реальності швидко змінюється і якщо ви зупинитеся на хвилинку і подумаєте про це, ви усвідомите, що ваші почуття і ваші сприйняття надзвичайно змінилися. Як тільки ви приймете ці зміни, то швидко прийдуть інші, тому що це - те, що ви бажаєте випробувати і це - те, для чого ви усі прибули сюди. Ми ведемо вас по вашому шляху і ми щасливі бачити, що так багато з вас працюють над досягненням безперечного стану розуму, оскільки сумніви є тільки там у вашому розумі, тому що ваше серце - первинне джерело усієї інформації і усіх думок і з такою кількістю Світла і Любові, які надсилаються вам, звичайно немає місця для сумнівів. Ось чому ми говорили вам так багато разів, що вам треба слухати ваше серце, тому що ви знаєте і відчуваєте, що немає ніяких думок або страху нижчих вібрацій. Якщо ви не переконані у вашій реакції на ситуацію, яка з’явилась у вашому житті, то просто перевірте її вашим серцем і ви отримаєте краще рішення. Це може бути застосоване до будь-якої «неприємності», тому що ваше серце виросло таким великим і має таку владу, що це правильний момент запам'ятати, як користуватися цим для вашого власного добра і на благо Усього.

Ми з вами і розділяючи вашу радість, коли ви зможете з'єднатися з вищим станом свідомості і відчути, як це - бути без турбот і інших старих почуттів, які супроводжують вас більшість часу. Знайте, що це траплятиметься дедалі частіше до тих пір, поки ви не зможете постійно залишитися в цьому стані. Ми працюємо над добиранням правильної інформації, щоб ви знали, чого чекати, коли прийде наступна зміна. Ми обізнані про той факт, що не усі ви можете з'єднатися з нами безпосередньо, або не захотіли цього з ваших власних причин, тож ми дуже близькі до відкриття нового каналу інформації, яка потрібна вам для процесу вашого вознесіння, тому що кожному потрібно отримати рівну можливість чути, що ми маємо, щоб поділитись з вами. Ті, хто не бажає чути - просто проігнорують, але тих з вас, хто бажає такої інформації, будуть "автоматично" вести до цього джерела. Тож залишайтеся налаштованими на нашу енергію і незабаром ця інформація почне надходити до вас безпосередньо.

Рідна Земля твердо прикріплена до її "нової" вищої реальності і вона вітає вас, щоб ви приєдналися до неї. Залишитеся з’єднаними з нею і вона також допоможе вам звільнитись від старого. Продовжуйте надсилати їй любов, оскільки вона охоче розділяє її з усіма, думайте з любов'ю про ці місця, які ви знаєте, що їм потрібна любов і незабаром усе насильство зупиниться, і давно передбачуваний мир прийде і залишиться, оскільки це те, чого ви так сильно бажаєте і це також бажання нашого Творця. Усе буде врегульоване з такою досконалістю, що ніхто не отримає ніякого шансу запустити інший конфлікт на будь-якому місці на вашій рідній Землі. Відчуйте, що давно очікувані зміни - тут і не зосереджуйте ваші уми на старих новинах, які все ще повідомляють, ви швидше бачите і відчуваєте усю нову і свіжу енергію навколо вас і усвідомлюєте, що ви стали потужнішими, всередині вас менше сумнівів і страху. Ми повторюємо це так багато разів, оскільки ми хочемо, щоб ви усі зрозуміли цей пункт еволюції вашого розуму.

Я – СаЛуСа із Сиріуса і я почуваю себе благословенним, щоб бути одним з ваших наставників і так щиро чекаю нашої зустрічі. Вона буде такою прекрасною частиною в нашій тривалості життя, яку ми усі пам'ятатимемо ще дуже довго. Продовжуйте розділяти ваше Світло на усіх і чекайте з нетерпінням того, що ви планували для себе, оскільки ви можете вже бачити цей результат.


Channeller: MADADПерекладач: Fedir

cobra

MAKE THIS VIRAL!

http://prepareforchange.net/participate/CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN VARIOUS LANGUAGES

please sing this petition

Richard Dolan
CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN
VARIOUS LANGUAGES

Ch + Sirius

At the National Press Club in Washington DC from April 29 till May 3, 2013

un