Labels




QUESTIONS TO SALUSA – In English only

questionstosalusa@gmail.com




Tuesday, September 24, 2013

Hebrew -- SaLuSa 17:09:2013







SaLuSa  - מיום 17   בבספטמבר 2013

ניקוי נוכחי עוצמתי נראה לעין עכשיו גם במזג האוויר שלכם, וברגע שאנרגיות ישנות אלה משתחררות, זה יירגע בשנית. אנא הרגישו רגע זה של הניקוי העצמי שלכם והיו אסירי תודה לכך כיוון שכפי שמזג האוויר נרגע, גם אתם תירגעו, וממעמקי הפנים שלכם כל מה שאתם חולמים עליו יונח לפניכם, ואתם תראו את זה בחזון שלכם הנקי מאשליה שכיסתה כל זאת במשך שנים רבות, את מה שלא העזתם להסתכל בו. עכשיו, בהיותכם מאוד עוצמתיים, אפילו אמיתות אלה שנקברו עמוק, יתרוממו כדי להתקבל ולשחרר את האור העוצמתי. ניקוי זה ישאיר אתכם מטוהרים ונקיים ואתם תרגישו כנולדים מחדש, ללא זיכרונות ומחשבות "אפלות" כלשהן, וזה, יקרים, יהיה הרגע שאתם כולכם חיכיתם לו. רק מחשבות וחזיונות ורגשות אהבה יהיו איתכם, וזה יהיה הרגע של תנועתכם לתוך ממלכה גבוהה יותר. אנו ממתינים בקוצר רוח לאלה אשר יהיו בין הראשונים כדי לקדמם בברכה ולחגוג את חזרתם. לחלק מכם כבר היו חזיונות על מה שהם יעשו לאחר הגשמת הסכמיהם עם אמא כדור הארץ, ואנו מצפים לברך את החברים החדשים בקהילה המסיירת של המרחב שלנו.

אנו תמיד איתכם וחולקים את שמחתכם בגין כל הרגשות החדשות והאוהבות שאתם מרגישים, ואנו גם נמצאים איתכם כשאתם עצובים, כשאנו מבקשים לעורר ולהמריץ אתכם לעשות את מה שתכננתם עבור עצמכם כשהתגלמתם בחיים אלה. איננו יכולים לענות לכל שאלותיכם באופן שהייתם מבקשים, כיוון שרק אתם צריכים לגלות חלק מהתשובות, כיוון שהן חלק מהתפתחותכם, וחוויותיכם מעבירות אתכם לכיוון התשובה הנכונה עבורכם. לכן, אל תשכחו לקבל את כולן כשהן מגיעות אליכם, כיוון שהן מתוכננות על ידי תוכנית האב האלוהית לצורך לימוד/חוויה יעילים ביותר. אנו כולנו חווינו את מה שנוצרנו עבורו, ובאמצעות קבלת טבען האמיתי של החוויות של כל אחד כולל שלכם, תגלו אפשרויות נהדרות ושלא נראו לפני כן, אשר יכולות להתרחש בחייכם. לכן, אל תטילו ספק לרגע שלא היה צורך בחלק מחוויותיכם או שבחירתן לא היתה נכונה. כל דבר שמתרחש מוביל אתכם על הנתיב שבחרתם, ללא יוצא מהכלל.

הסתכלו על עצמכם עכשיו, בפחות משנתיים מחייכם, האור שלכם גדל באופן עוצמתי ועולמכם משתנה לתוך פגישה שלווה ואוהבת עם עולמות אחרים של הגלקסיה והיקום שלכם. חלק עשויים להיות עדיין עמוק בתוך עולם הסבל שלהם אשר בחרו בו, אבל גם עבורם ישנן אפשרויות פתוחות לרווחה, כשהם מוכנים לקבלן. הרגישו רגעים עוצמתיים אלה, ודעו שאתם כולכם סייעתם לתת ביטוי להם לתוך המציאות, וזכרו שהמציאות משתנה בהתאם לבקשותיכם ולבחירותיכם ותמיד תעשה זאת כך, מעתה והלאה אפילו יותר ממה שחלק מכם עשויים לצפות. בבקשה דעו שאתם הופכים לבוראים האמיתיים והעוצמתיים של המציאות שלכם ולשום דבר ולאף אחד יש את הכוח לשלוט עליכם, באופן שאתם חוויתם זאת לפני כן. אלה היו השיעורים שכולכם הייתם צריכים ללמוד, ואנו יודעים שאתם למדתם את שיעוריכם היטב, ועכשיו אתם יכולים לסייע לאחרים עם הלימוד שלהם.

אני SaLuSa מסיריוס, ומרגיש שמחה גדולה בכך שאני משתף את השיעורים שלמדתי איתכם כולכם. אנו כולנו עובדים ביחד על אותו דבר ואנו מאושרים שאתם מקבלים אותנו כפי שאנו באמת ולכן אנו יכולים לשתף יותר ויותר איתכם. בבקשה ראו אותנו כמשפחתכם, כיוון שזה מה שאנו ואנו מסייעים לכם להחזיר אהבה ושמחה טהורה, שכולכם חוויתם לפני שנכנסתם למימד השלישי, לתוך חייכם.



מתקשרת: MADAD

אתר  באינטרנט : SaLuSa in Love and Light

Translator: Gili

cobra

MAKE THIS VIRAL!

http://prepareforchange.net/participate/



CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN VARIOUS LANGUAGES

please sing this petition

Richard Dolan




CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN
VARIOUS LANGUAGES

Ch + Sirius

At the National Press Club in Washington DC from April 29 till May 3, 2013

un