Labels
QUESTIONS TO SALUSA – In English only

questionstosalusa@gmail.com
Saturday, September 28, 2013

Hebrew -- SaLuSa 27.9.2013SaLuSa  - מיום 27   בבספטמבר 2013

טיהור זה של הכול שמתרחש עכשיו בתוככם ואמא כדור הארץ מובילה אתכם ישירות לתוך מציאות החוויה הגבוהה יותר שלכם. בבקשה הרגישו את השינוי שקורה לכם ברגע זה, כיוון שזה השינוי שפותח את הדלת, שקודם לכן לא היתה גלויה לכם. בנקודה זו, חלק מכם עשויים "להילקח" לרגעים מסוימים בחייכם הרבים רק כדי לראות את הסיבה לניקוי של נושא או יותר נושאים שחשבתם שהם כבר נוקו. זה מאפשר לכם לראות אותם כפי שהם, ללא נוכחותם של רטטים נמוכים יותר, כולל שיפוט של עצמכם, ואתם עכשיו יכולים לשחררם ולשחרר את עצמכם לחלוטין. בבקשה קבלו זאת באופן עמוק, או במילים אחרות, ניקוי עמוק מאוד והבנה שזה מתרחש כיוון שכל החוסר מודעות הופכת למודעות ושום דבר לא יכול להישאר חבוי, כשבמציאות גבוהה יותר אתם מודעים לכל ההיבטים של עצמכם, וזה נותן לכם את החופש המדהים הזה לבחור את החוויה המושלמת עבורכם. חלומותיכם עשויים להשתנות עכשיו, וזהו סימן עבורכם לדעת שהניקוי האישי שלכם מגיע לסיומו. איננו יכולים לספר לכם איך חלומותיכם צריכים להשתנות, כשזה תלוי בכם לגלות זאת כיוון שכולכם חווים מציאויות חלום שונות, אבל אתם תדעו בוודאות.

אנו איתכם כל הזמן, אלה אשר רוצים להיות איתנו, בוודאי מרגישים זאת, ואנו מוכנים לקדם אתכם בברכה בביתכם האמיתי. אלה שאינם בטוחים עדיין או לא רוצים להיות מחוברים אלינו, יקבלו מספיק זמן להחליט, אבל כיוון שכה רבים מכם ערים לאמת מחייבת המציאות, זמן זה מתקצר, כשקולכם הקולקטיבי נעשה הרבה יותר חזק ודורש לדעת את האמת לגבי כל הנושאים, בעיקר על ההיסטוריה שלכם, החיים מחוץ לפלנטה שלכם, מבחינה רוחנית. בדרך כלל, לעגו ועוותו את התיאורים שלהם וחלק מכם עדיין מרגיש אי נוחות קלה כאשר שומעים מילים אלה המתארות את חוויותיכם בגין שינוי כזה נהדר שמתרחש לכולם. אנו רוצים ליידע אתכם שאנו רואים שינוי מאוד ברור גם בטבעו של המידע שאתם מקבלים מדי יום. לדוגמה, מרבית ממנהיגיכם מדברים בגלוי וללא אג'נדה חבויה מאחורי מילותיהם. הם עשויים להשתמש במילים הרגילות, אבל ניתן להרגיש בהבדל כאשר מתמקדים באנרגיה מאחוריהן.

אנו מרגישים שאנו מתחילים להתרגל לזרימה הקבועה של אנרגיה מממלכות עליונות ומאפשרים לגוף שלכם לקבל אפילו יותר, מה שמאפשר לכם לסיים את השינויים הדרושים. ככל שאתם מקבלים יותר אנרגיה, אתם יותר יכולים לשתף את הכול וגם להקל את תהליך הניקוי של האנרגיות השליליות שנוכחות על אמא כדור הארץ. התמקדו בשנית על מקומות אלה ושילחו להם את אנרגיה הריפוי של אהבה ואור שלכם, כשזה מהווה סיוע בעל ערך ביותר. העברת אנרגיה זו גם תגרום מתן ביטוי לסיוע פיסי באמצעות אלה אשר מסוגלים לעשות זאת, ואל תשכחו שהאנשים הגרים בשטחים אלה ירגישו את האהבה העצומה הזו נשלחת אליהם וזה גם יעזור להם בהתמרתם האישית. הכול מתוכנן ומעוצב באופן מושלם ואנו רוצים שאתם תראו זאת בעולמכם, גם כן.

אני SaLuSa מסיריוס, ואיני יכול לבטא במילים כמה נהדר אני מרגיש ממש עכשיו. למרות כל המכשולים שהונחו לפניכם, אתם הייתם מסוגלים להרים את עצמכם ולנקות את כל מה שיותר לא משרת אתכם בנתיבכם. אנו איתכם, ועושים את כל מה שאנו יכולים ומותר לנו לעשות, כדי לסייע לכם להגשים את תשוקותיכם וחלומותיכם. הם נהפכים למציאותכם ואתם מסוגלים לראות יותר בכל רגע אשר עובר בתוך מציאותכם הנוכחית. דעו שרגע זה של התמרתכם הסופית מאוד קרוב. באמת הרגישו זאת וקבלו זאת, כשזה יעודד אתכם ותהיו מסוגלים להירגע בתוך החדש.מתקשרת: MADAD

אתר  באינטרנט : SaLuSa in Love and Light

Translator: Gili

cobra

MAKE THIS VIRAL!

http://prepareforchange.net/participate/CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN VARIOUS LANGUAGES

please sing this petition

Richard Dolan
CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN
VARIOUS LANGUAGES

Ch + Sirius

At the National Press Club in Washington DC from April 29 till May 3, 2013

un