Labels
QUESTIONS TO SALUSA – In English only

questionstosalusa@gmail.com
Friday, September 20, 2013

Slovak -- SaLuSa 17. septembra 2013

Slovakian flag butterfly flying, isolated on white background Stock Photo - 15126164SaLuSa, 17. septembra 2013


Intenzitu súčasného čistenia je možné teraz vidieť aj na Vašom počasí a akonáhle budú tieto staré energie uvoľnené, znovu sa utíši. Cíťte tento moment svojho vlastného čistenia a buďte zaň vďační, pretože tak ako sa ukľudní počasie, Vy sa tiež ukľudníte a z hĺbok Vášho vnútra bude pred Vás postavené to o čom snívate a uvidíte to zrakom očisteným od ilúzie, ktorá po mnohé roky zakrývala všetko to, na čo ste sa obávali pozrieť. Teraz keď ste takí silní, vystúpia na povrch dokonca aj tie hlboko pochované pravdy aby boli akceptované a uvoľnené do mocného Svetla. Toto čistenie Vás zanechá očistených a budete sa cítiť ako novonarodení, bez akýchkoľvek „temných“ spomienok a myšlienok a to Drahí, bude ten moment na ktorí ste všetci čakali. Budú s Vami len nádherné milujúce myšlienky a vízie a pocity a to bude ten moment Vášho posunu do vyššej sféry. Nedočkavo očakávame tých, ktorí budú medzi prvými aby sme ich privítali a oslávili ich návrat. Niektorí z Vás už majú vízie o tom, čo budú robiť potom keď sa naplní ich dohoda s Matkou Zemou a tešíme sa ako privítame nových členov našej komunity cestujúcej vesmírom.

Sme vždy s Vami a zdieľame s Vami radosť nad všetkými tými novými a milujúcimi pocitmi ktoré cítite a tiež sme s Vami keď sa necítite dobre, pretože Vás chceme inšpirovať a motivovať k tomu, čo ste si pre seba naplánovali, keď ste sa inkarnovali do tohto života. Nemôžeme odpovedať na všetky Vaše otázky tak ako by ste si to želali, pretože niektoré odpovede musíte nájsť sami, nakoľko sú súčasťou Vášho vývoja a Vaše skúsenosti Vás posúvajú k tej správnej odpovedi pre Vás. Takže nezabudnite ich všetky akceptovať tak ako k Vám prichádzajú, pretože boli navrhnuté Božím Hlavným Plánom pre to najlepšie učenie/zažitie. Všetci prežívame to na čo sme boli stvorení a s akceptovaním skutočnej podstaty skúseností každého jedného, vrátane tých Vašich sa odhalia úžasné, pred tým nevídané možnosti, ktoré sa môžu objaviť vo Vašich životoch. Takže ani na moment nepochybujte, že niektoré Vaše skúsenosti neboli potrebné alebo boli nesprávne zvolené. Všetko čo sa deje Vás bez výnimky vedie po Vašej zvolenej ceste.

Pozrite sa na seba teraz, za menej než dva Vaše roky Vaše Svetlo ohromne narástlo a Váš svet sa obracia smerom k mierumilovnému a milujúcemu stretnutiu s inými svetmi z Vašej Galaxie a Vesmíru. Niektorí ešte stále môžu byť hlboko ponorení vo svojej vlastnej kreácii utrpenia podľa svojej vlastnej voľby, ale aj pre nich je otvorené široké pole možností, keď budú pripravení to akceptovať. Cíťte tieto silné momenty a vedzte že Vy všetci ste ich pomohli zhmotniť do reality a pamätajte, že realita sa mení podľa Vašich želaní a volieb a vždy to tak bude, odteraz dokonca ešte viac ako by niektorí mohli očakávať. Prosím vedzte, že sa stávate skutočnými a mocnými tvorcami svojej reality a nič a nikto nemá silu ovládať Vás takým spôsobom, aký ste predtým zažili. Toto boli lekcie, ktoré ste sa všetci potrebovali naučiť a my vieme, že ste sa ich naučili poriadne a teraz môžete pomôcť ostatným s ich učením.

Som SaLuSa zo Síria a cítim obrovskú radosť z toho, že sa s Vami všetkými môžem deliť o skúsenosti ktoré som sa naučil. My všetci spolupracujeme na tom istom a sme šťastní, že nás akceptujete takých akými skutočne sme a preto sa s Vami môžeme deliť o stále viac a viac. Viďte nás naozaj ako svoju Rodinu, pretože tou skutočne sme a pomáhame Vám priniesť Lásku a Radosť, ktorú ste všetci zažili predtým ako ste vstúpili do 3D, späť do Vašich životov.

Prijaté cez MADAD.


Preložili Martin a Danica

cobra

MAKE THIS VIRAL!

http://prepareforchange.net/participate/CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN VARIOUS LANGUAGES

please sing this petition

Richard Dolan
CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN
VARIOUS LANGUAGES

Ch + Sirius

At the National Press Club in Washington DC from April 29 till May 3, 2013

un