Labels
QUESTIONS TO SALUSA – In English only

questionstosalusa@gmail.com
Thursday, September 5, 2013

Ukrainian -- SaLuSa 03:09:2013
Ukrainian flag butterfly flying, isolated on white background Stock Photo - 15315535SaLuSa 03.09.2013 


Зараз ви бачите, які ви потужні? Ті, хто бажав, щоб ви залишилися в нижчих вібраціях страху і ненависті, не мають більше енергії для підтримки, і це може ясно побачити в поточних усних розмовах про конфлікт у вашому світі. Ви показали свої наміри так енергійно, що немає ніякої можливості розпочати війну в будь-якому місці на Землі. Ваші старі Лідери розуміють, що сталося, а нові Лідери просто не займаються такими інтересами, оскільки вони хочуть принести цей бажаний постійний Мир на вашу планету, який, як багато з вас зараз розуміють - тільки шлях піти далі, подалі від старого, оскільки воно непотрібно і швидко розвалюється. Дорогі, ці внутрішні зміни, які становляться видимими назовні і не можуть ігноруватися, оскільки це те, що ви можете виявити у вашому житті. Зосередьтеся на новому, оскільки ви зараз знаходитеся посеред океану змін, і вам треба готувати своє судно, щоб радісно прибути у ваш порт призначення. Видаліть всі ваші почуття, які занадто важкі або сповільнені і побачите, як чудово ви можете пливти і орієнтуватись в цих величезних хвилях, і не забувайте користуватися енергією, яку ці хвилі несуть, оскільки вони можуть привести вас додому навіть швидше. Бачте себе як частину цього океану і відчувайте це дивовижне під'єднання до Усього Сущого.

Деякі з вас вже розмірковують над питанням "закінчення часу" і бажають знати, як це буде, як це буде відчуватись і більше всього, як можуть вони існувати без необхідності знати, який день, дата і час зараз. Ми не можемо повністю описати вам це, оскільки кожен матиме свій власний досвід цього, але в загальному, ви втратите почуття, що дещо відсутнє, щось не повне і негайно потрібна ваша увага, відчуття, що щось важливе знаходиться перед вами і чекає вас, щоб зробити це, просто кажучи, ви будете почувати себе тільки зручніше, живучи і будучи саме там, де ви є і з ким ви хоче бути, оскільки усі увійшли, так би мовити, до одного пакету, тому що ви не можете справді відчувати щастя і задоволення, коли хто-небудь або що-небудь, не відповідає вашій вібрації. Багато людей знаходяться разом із-за кармінних проблем і як тільки вони вирішуються з любов'ю і пробаченням, вони вільні вибрати інший шлях і вони відчуватимуть дуже сильне бажання відмовитись від цих стосунків, які виконали їх потреби, але будь ласка пам'ятайте, що любов завжди залишатиметься між вами, оскільки зараз ви можете подивитися на усе, що сталося впродовж часу, коли ви були разом, багато хто з вас був більше одного разу пов’язаний з такими стосунками, з вищим розумінням вивчених ваших уроків, які ви отримали там, де ви знаходитеся зараз. Відчувайте безумовну Любов один до одного, прощайте і дозвольте піти старій звичці, що хтось відповідальний за нещастя решти.

Подивіться на себе, як на прекрасну і яскраву Істоту Світла і все, що ви хочете зрозуміти прийде до вас в такі великі моменти освіченості, що ви відчуватимете себе яскравим з усією цією течією Світла зсередини вас, і багато людей обертатимуться і дивитимуться на вас, і цікавитися, що викликає таке сильне почуття тяжіння до вас. Це запустить ланцюгову реакцію в межах їх, і вони розділять свідомо або несвідомо енергію Любові і Світла з усіма іншими. Це розгортається шлях Світла і Любові і ми дуже радісні, що ви так успішно дозволяєте йому сяяти від вашого Серця для усіх.

Я – СаЛуСа із Сиріуса і відчуваю велику радість, що я можу розділити ці думки з вами. Якщо ви відчуваєте, що настав час для змін , то зосередьте свій намір на цьому, і миттєво ознаки цього будуть там, щоб ви побачили і поза сумнівом ви зрозумієте, що вони мають на увазі і будете діяти відповідно.


Channeller: MADADПерекладач: Fedir

cobra

MAKE THIS VIRAL!

http://prepareforchange.net/participate/CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN VARIOUS LANGUAGES

please sing this petition

Richard Dolan
CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN
VARIOUS LANGUAGES

Ch + Sirius

At the National Press Club in Washington DC from April 29 till May 3, 2013

un