Labels
QUESTIONS TO SALUSA – In English only

questionstosalusa@gmail.com
Saturday, September 7, 2013

Ukrainian -- SaLuSa 06:09:2013
Ukrainian flag butterfly flying, isolated on white background Stock Photo - 15315535SaLuSa 06.09.2013 


Як тільки ми почнемо прибувати у вашу реальність, усі сумніви, які ви все ще можливо мали, зникнуть. Ми знаємо, що ви дуже старанно працюєте, щоб вирівнятись із «новим» способом мислення і після того, що здавалось займе дуже тривалий період, ви можете зараз бачити і відчувати зміну ваших думок. Вони - більш лагідні, позитивніші, більш люблячі і дають вам дивовижне почуття щастя і задоволення, з якими ви остаточно подолаєте ці збентеження, що принесла з собою ця зміна. Відчувайте радість від кожної прекрасної думки, яка приходить у вашу голову, і коли по деяким причинам ненависть або низька енергія входить у ваш розум, не забувайте прийняти її і дозволити їй піти, оскільки їм просто треба залишити вас, тому що для них немає місця, коли усі думки приходять від вашого люблячого серця, прямо у ваш мозок. В ці дні багато хто з вас відчуває, що «багато сталося в їх головах» і ми хочемо запевнити вас, що ми і ваші Наставники і ваші Ангели ретельно охороняють цей процес і ніжно переміщають вас у вашу бажану зміну. Швидкість цих змін завжди залежить від вашого бажання, і тому припускаємо, що не кожен пробудився відчути цей момент. Відчувайте комфорт в знанні, що усе сталося в цей єдино правильний момент і надає вам найбільш завершеного досвіду.

Зміни вашого суспільства починають набирати швидкість і ви можете бачити їх. Ви як колектив духів, що живуть разом, як Нація планети Земля, вирішили, що ви хочете знову рухатись далі, і не бажаєте залишатися в попередній позиції негативних почуттів і непорозумінь вашої істинної реальності і походження. Ми готові показати вам вашу історію, якою вона була, оскільки ми відчуваємо, що це основний пункт у вашому пробудженні, і зараз здійснюється величезний тиск на ваших Лідерів, щоб звільнити усю інформацію, яка потрібна цим вищезгаданим раніше відкриттям. Будьте упевнені, що коли ми відчуємо, що прийшов правильний момент, ви будете усі вражені потоком інформації з багатьох джерел і ви підтверджуєте, що ви вже відчуваєте, що це правда. Ви негайно відчуватимете це, оскільки ви зараз знаєте з упевненістю, який вид енергії несе будь-яку інформацію, тож ніхто не може вам збрехати і приховати негатив за хорошими словами. Ви бачите, що вам треба було дорости до цього моменту, оскільки дуже довго стара система пробувала знизити ваші істинні почуття до мінімально можливого стану існування, не дозволяючи вам відчувати, що це було зроблене тільки для того, щоб обслуговувати його майстрів.

Зараз ваше Світло сяє так яскраво, що не можливо тримати вас усіх при таких обставинах і говорити вам звичайну брехню. Ви зараз такі мудрі, що правда не підніме ніякого негативного почуття в вас, оскільки ви розумієте, що це не зможе допомогти вам і це - старий спосіб мислення, який ви зараз замінюєте або вже замінювали новим люблячим шляхом. Ви відчуватимете таке щастя, коли кінець кінцем узнаєте, як це усе дійсно сталося, як ви еволюціонували, як ми прийшли до вас і які ролі ми грали у вашій еволюції, що ви не матимете "ніякого часу" для повернення до цих старих сердитих і ненависних почуттів, які ви, можливо, мали на початку вашого пробудження. Ця правда прибуває до вас, тому що ви бажали цього і ми дуже щасливі сказати, що ви готові для цього.

Я – СаЛуСа із Сиріуса і я надсилаю вам вітання від імені всієї Галактичної Федерації Світла, де всі ми готові до майбутніх днів, які будуть наповнені величезною радістю, і які дозволять нам підійти до вас дуже вже близько, ближче, ніж ми коли-небудь змогли добратися. Відчуйте наш зв’язок з вами.


Channeller: MADADПерекладач: Fedir

cobra

MAKE THIS VIRAL!

http://prepareforchange.net/participate/CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN VARIOUS LANGUAGES

please sing this petition

Richard Dolan
CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN
VARIOUS LANGUAGES

Ch + Sirius

At the National Press Club in Washington DC from April 29 till May 3, 2013

un