Labels
QUESTIONS TO SALUSA – In English only

questionstosalusa@gmail.com
Wednesday, September 11, 2013

Ukrainian -- SaLuSa 10.9.2013
Ukrainian flag butterfly flying, isolated on white background Stock Photo - 15315535SaLuSa 10.09.2013 


Дорогі, зараз ви живете в такі дивовижні часи. Ми бачимо ваш подив, оскільки у вашому щоденному житті трапляється багато несподіванок і пам'ятайте, що вони тут, тому що ви змогли очистити себе від старого, яке ми відчуваємо не має ніякої реальної влади над вами, і якщо є щось, що іноді повертає вас назад, ви швидко повертаєтеся до нового дивовижного досвіду Любові і Світла. Ми дуже щасливі, що так багато з вас знаходять ваші істинні зв’язки з Собою і іншими вашими компаньйонами на вашому обраному шляху. Ви можете відчувати це у вашому серці, і поза сумнівом від вашого серця ви знатимете, чи почуваєте себе ви залученим до кого-небудь або ні. Це шлях зв'язку один з одним, тому що ви завжди знаєте істинний намір іншого, що б він або вона не говорили, оскільки намір несе енергію, яка не може бути прихована за словами або діями. Практикуйте таким чином, і ви бачитимете, що миттєво стало так легко, і ви відчуватимете такий комфорт, знаючи, що ніхто не може брехати вам і з іншого боку ви не можете брехати їм, оскільки вони відчуватимуть це так само. Це не означає, що вам завжди доведеться говорити "усе кожному", але ви хочете показати собі шлях, як ви відчуваєте це і які ви по справжньому є, і не треба ховатися за маскою "а що подумають про мене інші". Немає нікого, хто осуджує вас, і ви мудрі зараз, щоб знати, що, якщо хто-небудь спробує зробити так, то вони осудять себе, тому що вони не відчувають достатньо любові до себе. Пошліть їм свою любов і думайте про розуміння і рано чи пізно вони також прийдуть до стану розуму, коли вони зможуть прийняти себе такими, якими вони є по справжньому.

Ми постійно чуємо від вас запитання, коли ваші мрії і видіння збудуться, а відповідь вже дуже добре вам відома - в правильний момент для усіх і кожного без виключення. Нехай ваше серце пояснить вам це, як відомо ви можете відчувати це. Деякі не відчувають цього і це означає, що вони не готові, і вони бажають працювати більше над проблемами, які вони зараз вирішують, деякі відчувають це дуже сильно в цей момент і в їх умі нема місця ніякій іншій думці і це означає, що вони готові і пересилаючи цей намір дуже могутньо, вони бачитимуть, що станеться Зараз. Це час великих змін і ми починаємо грати наступну роль в нашому загальному плані і це допоможе вам ввести вищу реальність, яка наповнена любов'ю, радістю, дружбою і Єдністю Усього Сущого. Відчуйте енергію за цими словами і вона допоможе вам візуалізувати те, звідки ви родом і все, що знаходиться для вас у вищій реальності, яку ви створили. Відчуйте силу вашого власного створення і досліджуйте усі можливості, які приходять від нього. Поза сумнівом, ви відчуватимете сильне тяжіння до одної або декількох, тож зосереджуйтеся на них і зробіть їх вашим наміром. Пам'ятайте, що зараз ви дуже потужні, тож незабаром ви відчуватимете, що ви йдете шляхом прямо до цієї можливості вашого вибору.

Хай Світло і Любов сяє з повною силою і інтенсивністю, і миттєво ви побачите мирні і люблячі енергії, які оточують вас в кожен момент вашого існування. Це надасть вам можливість відчути усіх Істот у вищих вимірах так близько, що ніякі більше сумніви не стримуватимуть вас на вашому шляху. Вони усі чекають вас, щоб вітати вас і вони допоможуть вам зрозуміти усе, що трапляється з вами. Попросіть допомоги, зверніться до них і допомога і відповіді знайдуть шлях назад до вас і поза сумнівом ви будете знати це.

Я – СаЛуСа із Сиріуса і я знаю, що усі ваші побажання виконуються прямо зараз і ми усі такі щасливі бачити надзвичайне зростання вашого світла і усіх вас, що хочуть зустріти нас, погоджуючи свої бажання і вибір правильного моменту. Ми благословляємо вас усіх.


Channeller: MADADПерекладач: Fedir

cobra

MAKE THIS VIRAL!

http://prepareforchange.net/participate/CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN VARIOUS LANGUAGES

please sing this petition

Richard Dolan
CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN
VARIOUS LANGUAGES

Ch + Sirius

At the National Press Club in Washington DC from April 29 till May 3, 2013

un