Labels
QUESTIONS TO SALUSA – In English only

questionstosalusa@gmail.com
Saturday, September 14, 2013

Ukrainian -- SaLuSa 13.9.2013
Ukrainian flag butterfly flying, isolated on white background Stock Photo - 15315535SaLuSa 13.09.2013 


Серед тих, хто готовий рухатися вперед відбулося потужне очищення. Ми бачимо, як ваше Світло сяє так яскраво і надихає інших робити теж саме. Відчуйте, як нова реальність плавно входить у ваше століття і приносить усі необхідні зміни, змушуючи вас почувати себе дуже комфортно і спокійно, і над усе, це дає вам силу довіряти собі повністю і без будь-яких сумнівів. Ця довіра приходить від вашого з'єднання з вашим Вищим Я і зараз, для багатьох з вас нема ніяких посередників, і ви вільно приєднуєтеся до мудрості вашого Вищого Я. Прислухайтеся уважно до нього, тому що це - ваш найближчий Наставник на вашому шляху. Відчуйте, як інформація, яку ви отримуєте, резонує глибоко всередині вас і дає вам добре відоме для кожного з вас почуття розпізнавання і коли ви не відчуваєте такий резонанс, можливо, завдяки деяким проблемам, над якими вам треба працювати, то ваш Вищий Я показує вам, що це. Прийміть їх і очистіть їх з любов'ю не хвилюючись, і навіть якщо ви не обізнані про деякі проблеми, що були в всередині вас, знайте, що вони або, можливо, були приховані глибоко в частині вашого все ще несвідомого розуму і очищені впродовж сну, або ви допомагаєте кому-небудь ще, тому що ваша енергія несе знання, як можна це зробити. З такими з'єднаннями ви можете створити дуже потужну єдність один з одним, яка надасть можливість іншим зробити так, коли вони готові.

Так багато з вас відвідують нас в стані сну, з'єднуючись з їх Сім'єю і отримують керівництво, про яке вони просять, отримують зцілення і чисту форму потоку Любові без будь-яких блоків, які іноді відчувались у пробудженому стані розуму. Завдяки цим візитам ці блоки очищаються і багато хто з вас відчуває цей чистий вхід Любові в ваше фізичне тіло, піднімаючи вас і тримаючи вас у вищому стані розуму увесь час. Розділіть це відчуття з іншими, або тільки пройдіть мимо, і знайте, що ви також допомагаєте їм знаходити свою силу. Ви були б здивовані, скільком людям ви допомогли таким чином. Ми відчуваємо, що ви наближаєте нам дуже комфортне існування і ми знаємо, що в правильний час ми будемо ближче до тих, хто бажає бути з нами. Ми дуже захоплюємося цим зв’язком між нами і відчуваємо усі ваші люблячі думки. Ми хочемо дозволити вам знати, що ми розділяємо ваше збудження і задоволення в почутті, що правильний момент остаточно вступає в наші життя, і ми збираємося випробовувати найдивовижніші моменти Зараз.

Цей час являється також поворотною точкою для всіх, не дивлячись на будь-які попередні наміри змін і ми також говоримо про ваших старих Лідерів, які зараз знають з упевненістю, що прийшов час піти у відставку і дозволити новим Лідерам вести усі країни і усіх людей шляхом Єдності і Миру, створюючи одну потужну Націю Рідної землі, яка буде прийнятою і визнаною всім Всесвітом. Це - те, над чим ми працюємо разом з вами і незабаром цю роботу буде ясно видно для всіх, хто бажає бачити, як трапилася ця зміна, дозволяючи більше відкритись іншим для знання того, що це може принести в їх життя і приєднатися до потужної Єдності всіх тих, хто вже обізнаний про це.

Я – СаЛуСа із Сиріуса і відчуваю таке задоволення від нашого інтенсивного зв’язку. Ми так охоче розділяємо свої відчуття і знання з вами, оскільки ми готували себе дуже тривалий час для цих моментів, і ми все ж вражаємося кожен день швидкості вашого зростання. Ми готові поділитись з вами значно більшим.


Channeller: MADADПерекладач: Fedir

cobra

MAKE THIS VIRAL!

http://prepareforchange.net/participate/CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN VARIOUS LANGUAGES

please sing this petition

Richard Dolan
CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN
VARIOUS LANGUAGES

Ch + Sirius

At the National Press Club in Washington DC from April 29 till May 3, 2013

un