Labels
QUESTIONS TO SALUSA – In English only

questionstosalusa@gmail.com
Thursday, September 19, 2013

Ukrainian -- SaLuSa 17.9.2013
Ukrainian flag butterfly flying, isolated on white background Stock Photo - 15315535SaLuSa 17.09.2013 


Інтенсивність поточного очищення зараз видима також по вашій погоді, і як тільки звільняться старі енергії, все знову заспокоїться. Відчуйте цей момент вашого власного очищення і будьте вдячними за нього, тому що як тільки погода заспокоїться, ви також заспокоїтеся. В глибині себе ви мріяли про волю, яка лежить перед вами, і ви побачите чудовий вид очищений від ілюзії, яка багато років усе це покривала, що ви не ризикували навіть подивитися. Зараз, будучи дуже потужними, навіть ті, хто глибоко поховав правду будуть прийнятими і звільненими потужним Світом. Це очищення залишить вас очищеними, що ви будете відчувати себе, як новонароджений, без будь-якої «темної» пам'яті і думок і це Дорогі, буде моментом, якого ви чекаєте. Тільки дивовижні люблячі думки, видіння і почуття будуть з вами, і це буде моментом вашого руху у вище царство. Ми нетерпляче чекаємо тих, кого будемо вітати серед перших і святкувати їх повернення. Деякі з вас вже мають видіння того, що вони робитимуть після виконання їх договору з Рідною Землею, і ми сподіваємося вітати нових членів нашого космічного подорожуючого суспільства.

Ми завжди з вами і розділяємо вашу радість у всіх нових і люблячих почуттях, що ви відчуваєте, і ми також з вами, коли ви засмучуєтеся, оскільки ми бажаємо надихнути і мотивувати вас зробити те, що ви планували для себе, коли інкарнувались в це життя. Ми не можемо відповісти на усі ваші питання, які ви бажали б, тому що деякі відповіді ви повинні знайти самі, оскільки вони - частина вашої власної еволюції, і ваші досліди переміщають вас у напрямку до правильної відповіді. Тож не забувайте прийняти їх усіх такими, якими вони приходять до вас, тому що вони запроектовані Божественним Генеральним Планом для найефективнішого вивчення/випробування. Ми усі випробовуємо те, для чого ми були створені і сприймаємо істинну природу кожного із дослідів, у тому числі і вашого власного досвіду, який може виявити прекрасні і наперед невидимі можливості, що зустрінуться у ваших життях. Тож не сумнівайтеся ні на хвилину, що не було ніякої потреби в деяких з ваших дослідів, або їх вибір був не правильним. Усе, що відбувається веде вас по вашому обраному шляху без виключень.

Подивіться зараз на себе, менш ніж за два роки ваше Світло надзвичайно зросло і ваш світ перетворюється на мирний і любляче зустрічається з іншими світами вашої Галактики і Всесвіту. Деякі, можливо, все ще знаходяться глибоко в межах їх власно створеного страждання їх власного вибору, але і для них відкриті широкі можливості, коли вони готові прийняти їх. Відчуйте ці потужні моменти, і знайте, що ви усі допомогли проявити їх в реальності, і пам'ятайте, що реальність переміщається згідно з вашими побажаннями і вибором і завжди робитиме так, надалі навіть більш ніж деякі з вас, можливо, чекали б. Знайте, що ви стаєте істинними і потужними творцями вашої реальності і ніщо і ніхто не має влади, щоб управляти вами, як було раніше. То були уроки, які вам усім треба було вивчити, і ми знаємо, що ви вивчили свої уроки дуже добре, і зараз ви можете допомогти іншим в їх навчанні.

Я – СаЛуСа із Сиріуса і відчуваю велику радість в спільному використанні моїх власних уроків, які я вивчив з вами. Ми усі працюємо разом над одним і тим же і ми щасливі, що ви приймаєте нас, якими ми по справжньому є і отже ми можемо все більше й більше поділитись з вами. Бачте нас як вашу Сім'ю, тому що це - те, якими ми є і ми допомагаємо вам, повернути чисту Любов і Радість, яку усі ви випробували перед тим, як 3D увійшло у ваші життя.


Channeller: MADADПерекладач: Fedir

cobra

MAKE THIS VIRAL!

http://prepareforchange.net/participate/CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN VARIOUS LANGUAGES

please sing this petition

Richard Dolan
CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN
VARIOUS LANGUAGES

Ch + Sirius

At the National Press Club in Washington DC from April 29 till May 3, 2013

un