Labels
QUESTIONS TO SALUSA – In English only

questionstosalusa@gmail.com
Sunday, September 22, 2013

Ukrainian -- SaLuSa 20.9.2013
Ukrainian flag butterfly flying, isolated on white background Stock Photo - 15315535SaLuSa 20.09.2013 


Ті, хто працював над своїм очищенням, відчуватимуть величезне блаженство в майбутні дні і зможуть розслабитись в їх власному душевному спокої, але ми говоримо вам, що це почуття буде відмінне від попереднього, оскільки воно прийде від вашої чистої енергії духу. З ним прийде усвідомлення того, що ви повністю змінилися і нічого не залишалося по-старому, ви зможете зв'язатися з вашими Наставниками і Всіма із Вищих царств, які з вами у вашій подорожі і вас здивує дуже ясне і швидке розуміння їх повідомлень. Ви більше не будете користуватися тільки словами для вираження себе, а ваші чисті наміри і почуття дозволять вам додати правильну енергію до комунікації, і ви відчуватимете її так само, коли вона повернеться до вас. Деякі з вас вже випробували такий спосіб «розмови», для них це стане природним і найприємнішим шляхом спільного використання їх думок і енергії і їм більше не треба буде знаходити правильні слова, оскільки почуття, які вони посилають, говоритимуть іншим усе.

Таким чином ви можете розділити більше вашої енергії з іншими і вони відчуватимуть або блаженство у вашій компанії, або захочуть якнайшвидше піти, тому що вони відчуватимуть великий дискомфорт із-за вашого Світла, яке сяє на них безпосередньо, показуючи їм увесь цей важкий багаж, який вони все ще несуть. Ви допоможете їм вирішити, чи вони хочуть рухатися з іншими у Світлі і Любові, чи вони хочуть залишитися для більших дослідів. Це буде дуже потужним моментом для них, тому що вони будуть сполучені з їх вищою мудрістю і відповідь буде такою ясною. Пам'ятайте, що не треба підштовхувати кого-небудь, навіть, коли він – один із вашої сім’ї або любимий, тому що вони не зможуть зрозуміти цього, як допомогу, чекаючи свого виклику і коли вони будуть готові, то поза сумнівом, вони дозволять вам знати.

Кожну мить ми відчуваємо, як зростає ваше розуміння і ваша реакція приносить нам велику радість, і ми посилюємо свій зв’язок з вами, як відомо, ви готові отримувати більше. Ми тільки більше говоримо і не додаємо пояснення того, що це, оскільки кожен з вас має різне побажання і бачення того, чим має бути це і ми хочемо дозволити вам знати, що ми можемо миттєво виконувати ваші найбільші очікування і мрії, тож зосередьтеся на них, і проясніть ваші наміри без хвилювань, що вони, можливо, були б занадто хорошими для вас. Ви дуже старанно працювали і настав час нових дивовижних дослідів, вам тільки треба дозволити їм прийти до вас і прийняти їх як вашу нову, або вищу реальність і ми знаємо, що ви зрозумієте значення цього. Відчуйте Свободу, істинну Свободу, яку це розуміння приводить до вас.

Я – СаЛуСа із Сиріуса і таке яскраве Світло зараз навколо вашої планети сяє дуже далеко, і цілий Всесвіт відчуває зміни, які з’являються прямо в цей момент у вас, в межах Рідної Землі і в межах вашої Галактики. Ви повністю пробуджуєтеся до вашого істинного потенціалу Світлової Істоти і всесторонньо можете обдумати ваш шлях з мудрістю, яку ви зараз несете.


Channeller: MADADПерекладач: Fedir

cobra

MAKE THIS VIRAL!

http://prepareforchange.net/participate/CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN VARIOUS LANGUAGES

please sing this petition

Richard Dolan
CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN
VARIOUS LANGUAGES

Ch + Sirius

At the National Press Club in Washington DC from April 29 till May 3, 2013

un