Labels
QUESTIONS TO SALUSA – In English only

questionstosalusa@gmail.com
Friday, September 27, 2013

Ukrainian -- SaLuSa 24.9.2013
Ukrainian flag butterfly flying, isolated on white background Stock Photo - 15315535SaLuSa 24.09.2013 


Оскільки ваше Сонце зараз набагато яскравіше, ваше Світло також сяє так яскраво, що дозволяє нам працювати з вами і становитися ближчими до вас кожен день. Це також дозволяє усім змінам рухатися набагато швидше, як і вашим бажанням, що виконуються майже миттєво. Практикуйте безстрашні бажання і ви побачите, як вони проявляються у вашій реальності. Бути безстрашним – це найголовніший пункт у вашому поточному трансформаційному процесі, ось чому ми постійно нагадуємо вам про факт, що тільки страхи і сумніви утримують вас зараз від здійснення ваших мрій. Вам треба знайти кращий спосіб очищення від тієї старої пам'яті і думок, які змушують вас озиратися назад і ставлять під сумнів реальність вашої мрії, яку ви бажаєте. Ми хочемо вам повідомити, що ваші мрії з упевненістю показують вам, куди дивитися і отже бачити їх як керівництво на вашому шляху. Довіртеся собі, тому що зараз ви обізнані про основний принцип в межах цього всього Створення, і що ви - творець вашої власної реальності і співтворці реальності, яку ви розділяєте з усіма Істотами, яких ви зустрічаєте у вашій подорожі.

З проявом ваших думок і побажань у вашій реальності приходить також відповідальність за усі ваші дії. Ми знаємо, що фактично деякі з вас, можливо, мали з цим труднощі, але пам'ятайте Дорогі, що усе чудово сплановано і забезпечено, що ні одній Істоті не може пошкодити ваша єдина думка. По-перше, ви очищені від усіх небажаних думок, вони просто більше не будуть присутніми у вашому умі і по-друге, є механізм, який попередить вас перед тим, як ви зможете проявити шкідливі думки. Це - функція вашого з'єднання між вашим серцем і мозком, яка активізується у момент вашого приготування вступити у вище царство. Ті, хто готовий, вже помітили, що, коли ця думка входить в їх розум, в цей самий момент приходить інша думка. Це була тільки думка, яка дозволяє піти старим, непотрібним думкам і отже, ця перша думка не отримала достатньо влади для прояву. В ці дні таке може траплятися часто, але будьте упевнені, що усі ці старі думки більше не повертатимуться, завдяки вашому власному визначенню, очищенню і наміру.

Ми дуже задоволені зближенню з вами і можемо поділитись з вами значно більшим. Ми відчуваємо ваше щастя і ми знаємо, що ви готові навіть до більшого, але вашим фізичним тілам все ще потрібний час, щоб пристосуватися до цих високих енергій. З іншого боку, ваші тіла швидше трансформуються, коли присутня наша енергія, тож нам усім доведеться знайти баланс в нашому з'єднанні, тому що розбалансування енергії викликає втому в наших тілах і ми обізнані про той факт, що це може викликати потік сумнівних думок у вашому розумі, коли ви не можете відпочити в робочі дні. Ви дуже вже близькі, щоб досягти точки у вашому перетворенні, коли цього більше не відбуватиметься і ми допоможемо вам із спільним використанням достатньої кількості нашої енергії, щоб ввести вашу вищу реальність, яку ви створили для себе.

Я – СаЛуСа із Сиріуса і я щасливий, що я можу сказати вам, що це дуже близько навіть в межах ваших термінів часу і вже відчуваю вашу радість з цього приводу. Разом ми надсилаємо дуже потужні наміри Силам Творця і вони дозволяють нам йти за нашими мріями і видіннями, рухаючись уздовж наших духовних шляхів. Відчуйте в собі силу. Так і є.


Channeller: MADADПерекладач: Fedir

cobra

MAKE THIS VIRAL!

http://prepareforchange.net/participate/CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN VARIOUS LANGUAGES

please sing this petition

Richard Dolan
CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN
VARIOUS LANGUAGES

Ch + Sirius

At the National Press Club in Washington DC from April 29 till May 3, 2013

un