Labels
QUESTIONS TO SALUSA – In English only

questionstosalusa@gmail.com
Saturday, September 28, 2013

Ukrainian -- SaLuSa 27.9.2013
Ukrainian flag butterfly flying, isolated on white background Stock Photo - 15315535SaLuSa 27.09.2013 


Це очищення Усього, яке зараз відбувається у вас і Рідної Землі веде вас прямо до життєвого досвіду у вашій вищій реальності. Відчуйте зміну, яка трапляється з вами в цей момент, оскільки вона відкриває двері, які раніше були для вас невидимі. В цій стадії деякі з вас, можливо, "брали" тільки певні моменти ваших багатьох життів, щоб побачити причину для вашого очищення однієї або багатьох проблем, які ви думали були вже очищені. Це дозволяє вам бачити їх такими, якими вони є, без присутніх нижчих вібрацій, у тому числі оцінки себе, і ви можете зараз дозволити їм піти і звільнити себе повністю. Прийміть цю глибочінь, або ми повинні сказати найглибше очищення і зрозумійте, що це сталося, тому що усе підсвідоме стає свідомим і нічого не може залишатися прихованим, оскільки у вищій реальності ви обізнані про усі аспекти себе, і це дає вам дивовижну Свободу, щоб вибрати для себе досконалий досвід. Ваші мрії зараз, можливо, змінилися і це – ознака того, що ви знали, що ваше особисте очищення зрештою відбулося. Ми не можемо сказати вам, як повинні змінитися ваші мрії, оскільки їх ви повинні з'ясувати, тому що усі ви випробовуєте реальності різних мрій, але ви будете знати напевно.

Ми завжди з вами, і ті, хто бажає бути з нами поза сумнівом відчувають це, і ми готові вітати вас у вашому істинному домі. Ті, хто ще не упевнений, або не бажають з’єднуватись з нами, мають достатньо часу, щоб вирішити, але із-за того, що багато з вас розуміють неминучу правду, що час скорочується, оскільки ваш колективний голос стає набагато сильнішим і вимагає знати правду про усі справи - над усе про вашу історію, життя за межами вашої власної планети, духовність. Зазвичай їх опис висміювали і перекручували і деякі з вас все ще відчувають легкий дискомфорт, чуючи ці слова, які описують ваші власні досліди такої дивовижної зміни, яка трапляється з Усіма. Ми хочемо інформувати вас, що ми бачимо дуже ясну зміну також в природі інформації, яку ви отримуєте щодня. Наприклад, більшість з ваших Лідерів говорить відкрито і без приховування таємниці за своїми словами. Вони, можливо, користувалися б звичайними словами, але розбіжність у думках може відчуватися, коли зосередитись на їх енергії.

Ми відчуваємо, що ви використовуєте постійний потік енергії від вищих царств і дозволяєте вашим тілам прийняти навіть більше, ніж потрібно, щоб закінчити необхідні зміни. Чим більше ви приймаєте енергії, тим більше ви можете розділити з Усіма, а також полегшити процес очищення негативних енергій, які присутні на Рідній Землі. Зосередьтеся знову на тих місцях і пошліть їм свою лікувальну енергію Любові і Світла, оскільки це найцінніша допомога. Ця передача енергії також викличе прояв фізичної допомоги тих, хто може зробити так, і не забуває, що люди, які живуть в тих областях, відчуватимуть величезну Любов, яка відправлена їм і це також допоможе їм увійти у їх власне перетворення. Усе абсолютно планується і проектується і ми хочемо, щоб ви бачили це у вашому світі.

Я – СаЛуСа із Сиріуса і я не можу виразити словами, як прекрасно я почуваю себе прямо зараз. Незважаючи на усі перешкоди, розміщені перед вами, ви змогли підняти себе і очистити усе, що більше не обслуговує вас на вашому шляху. Ми з вами, і робимо усе, що можемо і дозволяємо робити, щоб допомогти вам виконати ваші бажання і мрії. Вони стають вашою реальністю і ви можете бачити їх більше кожен момент, який проходить в межах вашої поточної реальності. Знайте, що момент вашого завершального перетворення дуже близький. По справжньому відчуйте і прийміть це, оскільки воно утішить вас і ви зможете відпочити по новому.


Channeller: MADADПерекладач: Fedir

cobra

MAKE THIS VIRAL!

http://prepareforchange.net/participate/CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN VARIOUS LANGUAGES

please sing this petition

Richard Dolan
CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN
VARIOUS LANGUAGES

Ch + Sirius

At the National Press Club in Washington DC from April 29 till May 3, 2013

un