Labels
QUESTIONS TO SALUSA – In English only

questionstosalusa@gmail.com
Sunday, September 1, 2013

Ukrainian -- SaLuSa 30.8.2013
Ukrainian flag butterfly flying, isolated on white background Stock Photo - 15315535SaLuSa 30.08.2013 


З приходом вересня, ми відчуваємо як все ще піднімаються ваші вібрації і також Рідна Земля готова вітати вас в межах її нової вищої реальності. Здається, Ваше Сонце сяє яскравіше, ніж коли-небудь, оскільки ви дозволяєте собі бачити енергії, що входять у ваш світ і ваші тіла. Озирніться навкруги вас і ви бачитимете, що кольори - більш енергійні, ніж місяць тому, і це не із-за приходу осені або погодної зміни, це трапляється з вами, і ваше бачення очищається, байдуже на якій частині вашого світу ви проживаєте. Насолодіться цим прекрасним барвистим видовищем і знайте, що ви рухаєтеся у напрямку до вашої бажаної долі. Цей місяць буде дуже інтенсивний для вас, і ми вже відчуваємо збудження разом з вами, оскільки з вашими внутрішніми змінами приходять також зовнішні зміни, майже разом, тому що із-за вашого потужного наміру і бажання змін, нічого не може стояти на шляху. Усвідомте цю просту правду і ви побачите цей результат швидше, ніж ви коли-небудь уявляли. Ви вже знаєте, що деякі зміни не можуть статися напередодні увечері, і вам завжди треба довіряти вашому внутрішньому наставнику, оскільки тільки він може показати вам, як краще діяти в майбутні дні.

Деякі з вас вже випробували свої бажання, які виконуються миттєво, і ми хочемо запевнити вас, що також готові виконуватися і великі бажання. Утримуйте себе в цьому дивовижному вищому стані розуму і відчуйте свої істинні зв’язки з життям і сім'єю і дозвольте своєму тілу і розуму бути відкритим для потоку енергій, які стали частиною вашого щоденного життя. Ви, можливо, все ще дивуєтеся, що також, коли ви не знаходитеся в медитації, ви все-таки можете відчувати їх, кожен день сильніше, то знайте Дорогі, що ви змогли звільнитись від усього старого, яке утримувало ваш розум, що ви - все ще частина 3D реальності і отже не в змозі бути сполученими з нами кожного разу, коли ви бажаєте. Але ваші дуже вже сильні наміри допоможуть вам перетворити себе в Істоту Світла, яка готова увійти в наступну фазу цього дивовижного і унікального процесу Вознесіння з тілом, в якому ви знаходитеся зараз. Завжди думайте про ваше тіло з любов'ю, оскільки це надає вам можливість відчувати усі ці неймовірні енергії і з'єднання, які посилюються кожен момент. Вам треба пристосуватися до цих вищих енергій, тому що у вищих царствах ви будете оточені тільки енергіями вознесіння і любові такої великої інтенсивності, яку ви тільки починаєте відчувати і приймати прямо зараз. Ви розумієте тепер, що увесь минулий час був потрібний для того, щоб підготувати себе для цього.

Зосереджуйтеся на Любові і Світлі і всьому, що вони представляють для вас, як ми часто нагадували вам, і ви усі будете відчувати і бачити радість і щастя, що входять у ваші життя або несподівано, або повільно помалу, відповідно вашій волі і вибору і будь ласка знайте, що це залишиться постійно з вами, якщо ви цього бажаєте. Ми також нагадуємо вам, що це не було вибором кожної Людини зараз на Землі, оскільки деякі відчувають не готовність пускати Любов до себе, і ви повинні погоджуватися з їх побажанням зі знанням того, що, коли вони готові, вони, можливо, попросять вашої допомоги, і знайте, що не має значення, де ви знаходитеся, бо ви чутимете їх. Розділіть свою любов з усіма, оскільки ви повністю не обізнані зараз, кому ви можете допомогти тільки посмішкою або декількома теплими люблячими словами.

Я – СаЛуСа із Сиріуса і ми дуже щасливі бачити, що ви приймаєте наші енергії, як ваші власні, це - те, якими по справжньому вони є, оскільки ми - ваша Сім'я і ми ясно бачимо і відчуваємо, що ви дійсно відчуваєте це і у тому числі і нас в межах вашої реальності. Ми надсилаємо вам свою любов і насолоджуємось цими моментами стільки, скільки і ви.


Channeller: MADADПерекладач: Fedir

cobra

MAKE THIS VIRAL!

http://prepareforchange.net/participate/CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN VARIOUS LANGUAGES

please sing this petition

Richard Dolan
CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN
VARIOUS LANGUAGES

Ch + Sirius

At the National Press Club in Washington DC from April 29 till May 3, 2013

un