Labels
QUESTIONS TO SALUSA – In English only

questionstosalusa@gmail.com
Thursday, October 3, 2013

Ukrainian -- SaLuSa 1.10.2013
Ukrainian flag butterfly flying, isolated on white background Stock Photo - 15315535SaLuSa 1.10.2013 


Як ви відчуваєте себе прямо зараз? Прямо в цей момент з вами тривають так багато змін, що ви, можливо, відчуваєте себе спантеличеними і, можливо, запитуєте, чи це те, що повинні принести вересневі енергії. Це замішання відбувається завдяки вашому вирівнюванню з вашою власною вищою частотою і вашою вищою реальністю існування, яку ви вводите в цей момент. Прийміть це збентеження, оскільки це все показує вам, над чим треба працювати і з успішним очищенням цих проблем, ви допоможете не лише собі, але і усім іншим. Ви, можливо, не мали б ще цієї обізнаності, але вас ведемо ми і ваші наставники до цієї точки, коли ви усвідомлюєте, що не залишилось нічого для очищення, ніщо не викликає ніякого страху або сумнівів і ви готові, готові ввести вище царство нових і люблячих можливостей. Коротко кажучи, вересень був дивовижним місяцем для вас, тому що ви змогли привести усе підсвідоме до свідомого і вирішили так багато проблем, які утримували вас, і це було не легко зробити, знаючи природу 3D дослідів. Але ви зробили це з такою витонченістю, не дозволивши собі обертатися назад ні на хвилину і постійно визнаючи факт, що це справа, яку ви повинні зробити перед тим, як ви введете усі ці прекрасні реальності, які ви створили. Ми поздоровляємо усіх вас, хто успішно зробив це переміщення, і ми хочемо, щоб ви знали, що це дуже близько, навіть ближче, чим деякі з вас, можливо, думають.

Ваші щоденні життя і думки очищені від страху і ви можете відчувати тільки люблячі енергії і також настійніше відчуватимете нашу енергію і ясно відчуєте, що ми розділяємо її з вами, навіть, коли ваш розум мовчить і не потрібно звичайного перекладу на слова. Звичайно ми користуємося словами в нашій комунікації, але ми любимо надсилати наші думки і ідеї в стані чистої енергії. Немає ніяких непорозумінь в такій "мові енергії", оскільки процесор інформації - ваше серце і воно відправляє переклад вашому мозку. Надання собі можливості зв'язатися таким чином принесе вам величезну радість і набагато більше розуміння, тому що нічого не стоятиме між нами і ми знаємо, що ви розумієте зараз іншу причину для очищення вашого розуму. Хоча це очищення, здається, "нескінченним" для багатьох з вас, ми хочемо, щоб ви знали, що для тих, хто готовий рухатися вище це закінчиться повністю за декілька днів. Ви відчуватимете це як дивовижне блаженство, яке входить у ваш розум через ваше серце, і ви знатимете з упевненістю, що це варто усієї важкої праці.

Пам'ятайте, що треба прислухатися до свого тіла і вдосталь відпочивати і спати, тому що вони допоможуть вам легше пройти очищення. Скоро вам не буде потрібно стільки спати, оскільки енергія, яку ви отримуєте, триматиме вас більшість часу у свіжому і невимушеному стані. Ви будете дуже насолоджуватися цією зміною, оскільки нам відомо, що зараз ви не маєте достатньо часу для ваших власних задоволень і втіх. Це також зміниться із-за соціальних змін, які відбудуться скрізь, але не з такою швидкістю, як багато з вас бажали б. Не знижуйте свої зусилля у ваших запитах на зміни, оскільки одного разу Людство, як цілий комплекс досягне точки, коли Сили Творця відправлять достатньо енергії для швидкої зміни, і ви бачитимете їх підряд одну за другою, до тих пір, поки усі люди не зможуть ясно побачити вибір їх власної реальності без будь-якої ілюзії.

Я – СаЛуСа із Сиріуса і в межах наших повідомлень ми можемо поділитись набагато більшою інформацією з вами, яка раніше була неможливою. Відчуйте, як ви постійно переміщаєтеся все ближче у вашу вищу реальність, звичайно кожен з своєю власною швидкістю, і відчуйте, як наша енергія, відправлена вам, стає більш ніж тільки почуттям у вашому тілі. Насолодіться цими моментами і дозвольте собі відчути блаженство, яке вже навколо вас.


Channeller: MADADПерекладач: Fedir

cobra

MAKE THIS VIRAL!

http://prepareforchange.net/participate/CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN VARIOUS LANGUAGES

please sing this petition

Richard Dolan
CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN
VARIOUS LANGUAGES

Ch + Sirius

At the National Press Club in Washington DC from April 29 till May 3, 2013

un