Labels
QUESTIONS TO SALUSA – In English only

questionstosalusa@gmail.com
Sunday, October 13, 2013

Ukrainian -- SaLuSa 11.10.2013
Ukrainian flag butterfly flying, isolated on white background Stock Photo - 15315535SaLuSa 11.10.2013 


Поле енергії навколо кожного з вас і навколо Рідної Землі стає сильнішим і більше не підтримує накопичення негативних аспектів 3D реальності. Це поле енергії наповнене Любов'ю і Світлом високої частоти і воно працює очищаючим щитом для усього, що необхідно звільнити. Ті, хто очистив себе, можуть відчувати його, як потужне почуття піднесеності від усього, що утримує їх заздалегідь внизу і це допомагає їм використовувати навіть вищі частоти Істоти. Будьте обізнані про це почуття і дозвольте цій Любові і Світлу, що оточує вас всередині вашого серця і чекає великої зміни, як тільки ваше тіло пристосується до цього. Ті, хто знаходиться в процесі очищення відчуватимуть сильне бажання і потребу, щоб звільнити себе від проблем, які вони не можуть далі заперечувати у своєму житті. І ті, хто все ще залучає себе до нижчої гри ілюзії відчуватиме важкий тиск всередині і пробуватиме шукати навіть більших ілюзій в собі, але вони можуть більше не впливати на усі інші його негативні думки, оскільки це здебільшого залишається в межах їх власного поля енергії. Кожен, хто вже вибрав свій шлях і реальність, хочуть бути в тому, оскільки ніхто не знає краще, які досліди потрібні, ніж ті, хто проживає їх.

Кожен випробовує ці зміни шляхом, який вони запланували, і знаходять великий комфорт в знанні того, що План досконалий і коли ви прислухаєтесь до вашого власного наставника, то ви не можете заблукати. Надзвичайно виросла здатність прислухатися до вашого Вищого Я і до вашого Наставника і ви довіряєте собі набагато більше ніж коли-небудь раніше. Пам'ятайте, що вам не треба рівнятися на інших для доказу того, що це дійсно сталося, тому що інші, можливо, не випробували свою зміну так само, швидше прислухайтесь щодо інших зі знанням, що є так багато можливостей для кожного з вас, оскільки наш Творець створив нас з нескінченними відмінностями для випробування, але рівними у всіх формах вираження.

Це найдивовижніші часи, які ми усі випробовуємо, і ми хочемо, щоб ви відчували цю радість, яка оточує вас. Відчуйте ці потужні моменти вашого власного перетворення і знайте, що усе абсолютно врегульовано в межах вас і дає вам упевненість в тому, що ви шукаєте. Життя для вас більше не лише фізичний процес і цей факт входить повністю у ваш розум і дозволяє звільнити останні хвилювання, які чекають вас, а також готує ваш розум для подолання нового. Очищення вашого розуму було найважчою частиною, але оскільки ваше серце наповнено Любов'ю, Світлом і Правдою життя, усе можна легко очистити, вам тільки потрібен сильний намір. Відчуйте силу, яку ви вже отримали і готові відчувати себе навіть потужнішим, коли ваш розум почне функціонувати по-новому і відкриє для вас більше дослідів.

Я – СаЛуСа із Сиріуса і я отримую велике задоволення від цих змін у вас, оскільки ви надсилаєте усі свої дивовижні почуття назад до нас і ми можемо поділитись з вами більшим. Зараз ми поєднуємося разом навіть більше і це з'єднання стає все сильнішим, оскільки врегульовано в межах вищих енергій. Сконцентруйте свої наміри на тому, що ви хочете випробувати і це станеться. Ми любимо вас усіх.


Channeller: MADADПерекладач: Fedir

cobra

MAKE THIS VIRAL!

http://prepareforchange.net/participate/CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN VARIOUS LANGUAGES

please sing this petition

Richard Dolan
CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN
VARIOUS LANGUAGES

Ch + Sirius

At the National Press Club in Washington DC from April 29 till May 3, 2013

un