Labels
QUESTIONS TO SALUSA – In English only

questionstosalusa@gmail.com
Wednesday, October 16, 2013

Ukrainian -- SaLuSa 15.10.2013
Ukrainian flag butterfly flying, isolated on white background Stock Photo - 15315535SaLuSa 15.10.2013 


Ми бачимо, як ви швидко піднімаєте себе і готові досягти нового тому, що виклик вашої вищої реальності дуже сильний і на цьому сфокусовані ваші наміри, що стають потужнішими ніж будь-коли раніше. Це важливо зараз, щоб прислухатися до вашого власного тіла і відпочивати стільки, скільки ви можете, оскільки фізичні зміни відбуваються в межах часу вашої поточної реальності. Хоча це все ще прискорюється, ці зміни не можуть статися відразу, тому що вам все ще треба бути також частиною старої реальності і розділяти з іншими ваше зростаюче Світло. Але ми хочемо запевнити вас, що ці зміни взагалі не повільні і ми знаємо, що ви відчуваєте це кожен день, як ви змінюєтеся. Просто усвідомте той факт, що вони відбуваються з точною потрібною швидкістю для кожного з вас і ті, хто будуть першими, щоб ввести нову реальність, знають це з упевненістю, оскільки вони йдуть прямо у напрямку до завершення їх плану життя без зупинки і затримки на чому-небудь старому, тому що просто не відчувають тяжіння до цього.

Ми знаємо, що не легко пояснити іншим, що ви не маєте ніякого бажання зробити що-небудь, що раніше призначалось для забави і задоволення, але зараз ви не відчуваєте нічого як колись. Ті, хто обізнаний про вашу зміну розумітиме, а ті, хто відхиляє це велике переміщення цілого Людства і планети не прийме будь-яке з ваших пояснень і вони, можливо, надсилають вам почуття болю і гніву і ви показуєте їм, що у вас немає більше ніяких таких почуттів і посилаєте назад люблячі почуття в сенсі розуміння їх власних почуттів. Ми знаємо, що деякі з вас вже з'ясували це, що тільки таким шляхом ви можете відповісти, оскільки ті, хто все ще занурений в нижчі вібрації являються членами вашої сім'ї, а не лише друзями, яких ви можете не зустріти знову, якщо не бажаєте. Це був ваш вибір перед тим, як ви ввійшли в це життя, оскільки ви знали, що цей урок надзвичайно допоможе вам у вашому власному зростанні.

З прибуттям в пункт бачення і відчуття вашої вищої реальності у усіх сенсах, ви відчуватимете велику зміну вашого розуміння. Ваш розум зможе обробити усю інформацію, яка доступна вам і усі ваші досліди бачитимуться з точки зору вищого знання і матимуть навіть більше сенсу, ніж зараз. Ви знатимете, як користуватися ними у вашій подальшій еволюції, оскільки не буде ніякої печалі або гніву або будь-якого іншого почуття нижчих вібрацій, які блокують ваші дії. Усі ваші дії будуть засновані на цьому розумінні, і ви будете залучені до тих дослідів, які дозволять вам користуватися вашою мудрістю, яку ви придбали через усі ваші попередні досліди. Дозвольте цим знанням оселитися в вас, оскільки усі духи, яких ви зустрінете у вашій вищій реальності, також визнають корисною вашу мудрість. Пам'ятайте, що ми усі Єдині і ми усі шукаємо вище розуміння Усього Сущого і ваше знання - також частина цього.

Я – СаЛуСа із Сиріуса і знову прошу вас повністю довіряти собі у всьому, що ви робите, тому що з більшою довірою, ваші наміри стають навіть сильнішими і це дозволяє вам зосереджуватися на завершенні усіх необхідних приготувань. Відчуйте нашу енергію, тому що вона невідлучна і допомагає вам досягти вашої вищої реальності в правильний момент в Зараз.


Channeller: MADADПерекладач: Fedir

cobra

MAKE THIS VIRAL!

http://prepareforchange.net/participate/CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN VARIOUS LANGUAGES

please sing this petition

Richard Dolan
CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN
VARIOUS LANGUAGES

Ch + Sirius

At the National Press Club in Washington DC from April 29 till May 3, 2013

un