Labels
QUESTIONS TO SALUSA – In English only

questionstosalusa@gmail.com
Saturday, October 19, 2013

Ukrainian -- SaLuSa 18.10.2013
Ukrainian flag butterfly flying, isolated on white background Stock Photo - 15315535SaLuSa 18.10.2013 


Почуття Єдності і блаженної радості оточують вас з такою інтенсивністю, яку ви ніколи не випробовували, і ми задоволені вашим подивом, коли вони входять так потужно у ваше існування, оскільки ваші наміри і побажання приведені до дуже високого стану і дозволяють вам випробовувати більш глибокі і досконалі почуття Єдності Усього. Чим більше ви обізнані про ці енергії, тим більше ви хочете зануритися у них, оскільки вони є чистою Любов'ю і Світлом і допомагають вам повністю очистити себе від усіх старих зразків енергії. У цій фазі вашого завершального очищення ви, можливо, випробували б раптову зміну у вашому настрої і почуттях деякі старі проблеми, які несподівано перегорнули без проходження через звичайний процес, про який ви усі дуже добре поінформовані. Це сталося із-за вашої сильної волі, наміру і вибору, який ви проявили в цей завершальний процес очищення таким прекрасним шляхом, з почуттям дуже сильної присутності Ангельського Царства і ваших Наставників, і це дозволяє нам поділитись набагато більшим з тими з вас, хто бажає випробувати наше з'єднання в цей момент.

Ми відчуваємо цю велику зміну в вас і ми знаємо, що вона створює великий вплив на усіх інших навколо вас або знайомих з вами, і багато хто з них усвідомлює і відчуває, що це набагато ближче до життя, яке вони випробовують. Це усвідомлення приведе їх до власних змін і до колективної зміни усіх аспектів проживання на вашій планеті. Ми допомагаємо вам з цією зміною і наше потужне з'єднання з вами, усвідомлення нашої присутності - також частина цього впливу, тому що ви розділяєте нашу енергію з вашою власною і одного разу в правильний момент ви представите себе відкрито з цим дуже довго очікуваним моментом Розкриття, і ті, хто не усвідомлює нашої присутності відчуватимуть цю енергію і будуть легше сприймати наше прибуття, тому що для них ця енергія уже відома. Тож зрозумійте велику силу, яку ви несете, оскільки вона переміщає вас у напрямку до досвіду вашої вищої реальності і додає більше інтенсивності до усього, що ви робите.

Продовжуйте зосереджуватись на тому, що ви бажаєте випробувати і спостерігайте, як усе перетворюється і змінюється в вас і навколо вас відповідно до вашого побажання. Прямо зараз - це момент вашого власного великого переміщення і ми знаємо, що ви відчуваєте це дуже інтенсивно і поширюєте своє зростаюче Світло на усіх інших, оскільки ви повністю розумієтеся ваше бажання зробити послугу іншим, і вся ваша істота висловлює це бажання в комунікації і ставленні до інших. Знайте, що вони відчувають це, попри те, що вони, можливо, не говорили про це, оскільки ви усі не висловлювали ваші істинні почуття і тримали їх прихованими, але зараз вони вільно течуть зсередини вас, залишившись з ілюзією, яка одного разу оточила вас. Ілюзія швидко зникає з вашої колективної свідомості і скоро прийде момент, коли ви, як суспільство будете готові для іншого руху у напрямку до нового Золотого Століття для Націй Землі, форма і ідеали якої тільки починають формуватись.

Я – СаЛуСа із Сиріуса і відчуваю ваше потужне підняття і вашу радість усвідомлення, що ви по справжньому підняли себе вище за усе століття і випробовуєте істинне розуміння Існування і Єдності, яка так могутньо тече через вашу власну енергію і тримає вас у блаженному стані розуму більшість часу. Пам'ятайте, що вам не треба затримуватися на чому-небудь, що не робить вас щасливими. Ви вільні!


Channeller: MADADПерекладач: Fedir

cobra

MAKE THIS VIRAL!

http://prepareforchange.net/participate/CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN VARIOUS LANGUAGES

please sing this petition

Richard Dolan
CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN
VARIOUS LANGUAGES

Ch + Sirius

At the National Press Club in Washington DC from April 29 till May 3, 2013

un