Labels
QUESTIONS TO SALUSA – In English only

questionstosalusa@gmail.com
Wednesday, October 23, 2013

Ukrainian -- SaLuSa 22.10.2013
Ukrainian flag butterfly flying, isolated on white background Stock Photo - 15315535SaLuSa 22.10.2013 


Ви відчуваєте свободу, яку ви усі зараз маєте, щоб вибрати з багатьох дивовижних можливостей, які відкриті для вас, щоб відпустити старі часи? Ми не згадуємо про вибір, щоб пробудитись або підніматися, а швидше про альтернативи або рішення, які ви зараз вільні зробити вашими подальшими дослідами, без повернення назад негативних енергій, що крутилися навколо вас не так давно. Зараз ви можете вільно йти за своїми мріями і не існує такої сили, яка була б достатньо потужною, щоб зупинити вас, якби тільки ви захотіли зробити так. Поклик вашої вищої реальності стає сильнішим з кожною вашою думкою і це створює неймовірну силу і енергію, яка веде до закінчення усього необхідного приготування в точний досконалий момент для кожного і всіх без виключення. Ми йдемо слідом за вашим прогресом, як всі ті, хто захотів бути сполученим з нами, постійно отримують нашу енергію, або безпосередньо, або через наші повідомлення і ми дуже щасливі отримати вашу дивовижну і потужну відповідь, яку ви надсилаєте назад до нас.

Будьте готові побачити набагато більше змін, які відбуваються із-за величезного зростання вашого колективного усвідомлення, і пам'ятайте, що усе що відбувається - вираження вашої власної волі і вибору. Якщо ви зосередитеся на баченні швидкого прогресу у напрямку до вдосконаленого шляху проживання для усіх людей, ви додасте необхідну енергію, щоб здійснити його і розділити це почуття з іншими, то ця енергія ростиме надзвичайно. Якщо ви хочете «чекати і бачити, що станеться потім», то швидкість змін відповідатиме вашим думкам. Ми знаємо, що ви, можливо, почували б себе втомленими від зосередження на усьому позитиві, а не баченні того, що вже сталося, але ви дуже добре поінформовані про факт, що ви захотіли бути єдині і це показує шлях для інших, і вам також потрібний деякий час, щоб зробити себе потужнішими з очищенням від багатьох проблем, які блокували чистий потік енергії і впливали на вашу силу створення. Пам'ятайте, що усе закономірно і ви випробували усі шляхи, які допоможуть вам найбільше на вашому шляху еволюції.

Відчуйте, як ваше власне знання резонує в межах вас і дає вам усе, що потрібно, щоб зосередитися на тому, що ви бажаєте випробувати. Це бажання - вираження потоку чистої енергії від вашої вищої реальності, з якою ви захотіли з'єднатися, тож це може дати вам уявлення про всі ті дивовижні почуття, які ви випробуєте, коли ви входите в реальність вашого вибору.

Я – СаЛуСа із Сиріуса і в цьому повідомленні ми згадуємо про вибір, що ви зараз випробовуєте. Ще ніколи не було так вільно на вашій любимій Рідній Землі, як зараз, тож ми хочемо надихнути вас навіть на більше, щоб ви користувалися цим з усією вашою внутрішньою силою і мудрістю, яку ви придбали проходячи через так багато уроків за такий короткий час. Ми можемо сказати, що «вибір за вами», оскільки немає нікого, хто відповідав би за ваші власні досліди. Ми знаємо, що ви готові узяти цю відповідальність і йти нескінченним шляхом вашого процесу еволюції. Ми вже бачимо вас з нами в межах нашої спільної реальності, до якої ми усі захотіли приєднатися.


Channeller: MADADПерекладач: Fedir

cobra

MAKE THIS VIRAL!

http://prepareforchange.net/participate/CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN VARIOUS LANGUAGES

please sing this petition

Richard Dolan
CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN
VARIOUS LANGUAGES

Ch + Sirius

At the National Press Club in Washington DC from April 29 till May 3, 2013

un