Labels
QUESTIONS TO SALUSA – In English only

questionstosalusa@gmail.com
Saturday, October 26, 2013

Ukrainian -- SaLuSa 25.10.2013
Ukrainian flag butterfly flying, isolated on white background Stock Photo - 15315535SaLuSa 25.10.2013 


Ми невідлучні і надсилаємо вам наші люблячі енергії, навіть якщо ви зайняті і вам потрібно зосередитися на діяльності, яка вимагає вашої повної фізичної уваги. Ми знаємо, що дуже не легко підтримувати ваш спокій і вашу перспективу вищої реальності, коли навколо вас знаходяться ситуації і люди з нижчими вібраціями, які створюють напружену атмосферу і надсилають свої енергії, які впливають також на вас. Це добре тільки на короткий момент і ви усвідомлюєте, що ваша присутність в цьому місці зараз потрібна і це був ваш вибір, щоб допомогти іншим і вплинути на них зараз вашими вищими енергіями. Цей короткий момент реалізації допоможе вам зрозуміти ваше власне поле енергії, яке буде давати вам комфорт і відчуття радості.

Ваше поле енергії набагато сильніше зараз, тому що ви постійно приймаєте усе вищі і вищі енергії і не потрібно довго готувати себе для їх прибуття, тож вони можуть безупинно поширюватися серед вас і створювати великий вплив на усе Людство. Швидко наближається момент, коли усі люди зможуть побачити це і ніщо з вашого поточного «часу» не витрачається даремно. Реальність вашого вибору буде так красиво розміщена перед вами, і всі ті, хто бажає більшого підняття, більшої радості і щастя будуть уражені, як багато цього усього є там, щоб вони відчували і випробували. Цього не можна повністю описати словами, але ваші видіння і мрії несуть правильну енергію і ви відчуваєте, що це значно інтенсифікується, як тільки ви досягнете досконалого пункту для входу у вищі рівні дослідів.

Ми почуємо ваші думки про те, що ви будете відчувати, коли станеться досконалий пункт, або правильний момент. Ми дозволили б вам знати більше, але ми не хочемо вплинути на ваші очікування цього моменту, тому що це - частина вашого досвіду Вознесіння і ви повинні з'ясувати, як прекрасно було усе спроектовано і влаштовано. Ми впливаємо на ваші видіння і мрії, а також вашу поточну реальність бажаним для вас шляхом і ми завжди поважаємо ваш вільний вибір. І якщо ви бажаєте впливати на більше, то тільки позвіть нас і висловіть це бажання, зосередившись на усьому, що ви хочете випробувати Зараз.

Я – СаЛуСа із Сиріуса і хочу запевнити вас в досконалості кожного кроку, який ми усі робимо у напрямку до нашого власного зростання і знання. Ви можете бачити це і відчувати це в усьому, що ви випробовуєте, кожна деталь у вашому власному житті створюється для найвищої можливості навчання Правді про Створення, тому що це те, для чого ми усі були створені. Ми Єдині і ми збираємося випробовувати цю Єдність навіть в глибшому, або ми повинні сказати, вищому рівні.


Channeller: MADADПерекладач: Fedir

cobra

MAKE THIS VIRAL!

http://prepareforchange.net/participate/CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN VARIOUS LANGUAGES

please sing this petition

Richard Dolan
CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN
VARIOUS LANGUAGES

Ch + Sirius

At the National Press Club in Washington DC from April 29 till May 3, 2013

un