Labels
QUESTIONS TO SALUSA – In English only

questionstosalusa@gmail.com
Sunday, October 6, 2013

Ukrainian -- SaLuSa 4.10.2013
Ukrainian flag butterfly flying, isolated on white background Stock Photo - 15315535SaLuSa 4.10.2013 


Ми знаємо, що ви вже відчуваєте без остраху ті блаженні моменти, які заглядають прямо у вашу вищу реальність. Це зараз відбувається зі всіма тими, хто бажає бути у вищій реальності в цей момент Зараз, ви постійно відчуватимете це блаженство і свободу від усіх ілюзій, тому що ви звільняєте останні краплі того, що одного разу акумулювалось у вашій істоті, як річка нескінченного страху і сумнівів. Ми відчуваємо, що в середині вас нема більше страху і коли ви очищаєте ці маленькі фрагменти старої пам'яті і думок, що все ще іноді з'являються, ваша свідомість бере вас в цей момент у вашу нову реальність. Цей досвід буде такий потужний і ви збережете пам'ять про нього на багато тривалостей життя. Зосереджуйтеся на цьому досвіді і відчувайте себе упевненим, що ви можете зробити це переміщення з легкістю, оскільки ви дуже добре підготувалися. Було багато планів того, як ми змогли б краще усього допомогти вам і ми обговорювали їх з вами і хоча деякі з них треба було змінити із-за вашого колективного побажання, тому що це - ваш власний вибір і ми вже відрегулювали свої плани і включили в це перетворення тих, хто не готовий змінюватись або зупинився.

Ця співпраця і зв’язок між нами завжди були у всіх наших планах, оскільки ми поважаємо ваш вільний вибір і попри те, що багато людей все ще не сприймають нашу присутність і наші наміри, але ті, хто готовий бути з нами не може повернутись назад, оскільки природа їх дослідів і вибір, зроблений перед їх інкарнацією, життєво важливі в цьому процесі Вознесіння. І з входом їх у вищу реальність, вони зможуть розділити набагато більше Світла і Любові з усіма іншими і нададуть можливість цьому процесу бути набагато легшим для інших, завдяки спільному використанню їх власного знання з колективною свідомістю усього Людства. Ми чуємо ваш запит, як ви будете ділитесь своїми дослідами з іншими і, як буде працювати зв’язок із вашого вищого стану свідомості до нижчого. Ми не хочемо вдаватися в подробиці, оскільки це частина ваших дивовижних дослідів, через які вам доведеться пройти, і кожен з вас матиме її/його власний досвід, але ми можемо дозволити вам знати, що обмін інформації відбувається, як передача енергії в межах вашої свідомості і ви, як Істота Світла зможете послати її і отримати її згідно з вашими потребами.

Ваш рух у вищу реальність надзвичайно допоможе усім змінам, які відбуваються, оскільки все більше людей буде впливати своєю енергією Любові і Світла і усвідомить, що їм не треба страждати від страху і сумнівів в їх житті і знайде, що мирні і люблячі досліди все легше і легше дозволять перестати триматись за старий, попередній стан розуму. Цей вплив також допоможе розповсюдити правдивішу інформацію із усіх джерел, оскільки усі люди почнуть відчувати, що там набагато більше життєвого досвіду і життя, ніж у поточних ЗМІ, які поширюють всю інформацію. Вони розумітимуть, що почуття і енергії, які в межах їх тіл, несуть усе, що потрібно для створення щасливого життя і вони відвернуться від ілюзії, яка більше їх не задовольнятиме. Деякі захочуть залишитися в нижчих вібраціях і ніщо не змінить їх намір, і нам усім треба поважати їх вибір. Вони будуть продовжувати бачити нижчу реальність, поки вона їм потрібна.

Я – СаЛуСа із Сиріуса і ми насолоджуємося цими моментами, оскільки ми знаємо, що вам дійсно відомо, що відбувається з вами. Ще багато чого треба вивчити у вищій реальності, але це буде для нас дивовижний досвід. Відчуйте наш вітаючий виклик усім вам і знову поверніть в стан рівноваги ваш розум і дозвольте собі завершити усі необхідні приготування з люблячими почуттями, які нескінченно течуть через ваше серце.


Channeller: MADADПерекладач: Fedir

cobra

MAKE THIS VIRAL!

http://prepareforchange.net/participate/CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN VARIOUS LANGUAGES

please sing this petition

Richard Dolan
CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN
VARIOUS LANGUAGES

Ch + Sirius

At the National Press Club in Washington DC from April 29 till May 3, 2013

un