Labels
QUESTIONS TO SALUSA – In English only

questionstosalusa@gmail.com
Wednesday, October 9, 2013

Ukrainian -- SaLuSa 8.10.2013
Ukrainian flag butterfly flying, isolated on white background Stock Photo - 15315535SaLuSa 8.10.2013 


Ваш світ змінюється з величезною швидкістю, яку ви не можете сприйняти із поточної точки зору, тому що в межах цієї реальності все вимірюється з певних часових рамках і поки ви все ще функціонуєте в цій реальності, вам треба вимірювати усе, що сталося у відповідному часі. Коли ви приєднаєтеся до вашої вищої реальності, вашому розуму доведеться використовувати різні часові виміри, оскільки ви не зможете повністю функціонувати в межах цієї вищої реальності. Оскільки ваш розум зараз з'єднується з вашою вищою реальністю, ви, можливо, інколи відчували плутанину навколо часу, в один день усе відбувається дуже швидко, в інші дні, байдуже, що ви робите, усе повільно. Ця зміна може відбуватися також в межах одного дня і може навіть більше спантеличити вас. Знайте, що у ваших тілах прямо зараз проходить багато фізичних змін і разом з усіма іншими змінами вони створюють досконалий комплекс, який зможе перемістити вас у вашу вищу реальність, яку ви захотіли випробувати. Будьте терплячі до себе і насолоджуйтеся кожною єдиною зміною, яку ви усвідомлюєте, і дозвольте іншим змінам відбутися в досконалий момент для кожного з вас.

Ми все ще працюємо над усіма нашими планами і кожен день розширюємо наш контакт з людьми "на своєму місці" для економічних і соціальних змін. Більшість з тих, хто обслуговував стару систему зараз ясно бачать, що це веде в нікуди, і вони не бачать ніякої причини залишитися в ній і хочуть підтримувати нове і починають шукати правильних контактів. Вони завжди знаходять, що вони шукають і не залишаються без підтримки, тому що усе добре планується і жодне побажання змін не забувається, тому що ви разом створюєте реальність зміни. Якщо ви спостерігаєте за новинами вашого політичного довкілля, цю зміну можна бачити у великому масштабі, коли ви зосередитеся на мові ваших лідерів. Пам'ятайте, що є багато інших у вашій системі, які не видимі і спокійно працюють, доки вони не відчують, що настав правильний час, щоб прийти і говорити відкрито. Цей становиться все ближче і ніщо не може зупинити цей процес, навіть загрози їх життям, оскільки ви усі живете в набагато вищій області енергії Любові і Світла, яка для Усіх створює природний захист. Деякі, можливо, захотіли б випробувати це по-іншому, але вам треба пам'ятати, що це був їх власний вибір.

Зосередьтеся зараз на ваших власних змінах, тому що з входом у вашу вищу реальність, ви найбільше допоможете іншим. Ви не лише відчуватимете постійне щастя і радість, яка сильно вас мотивує, але ви принесете більше внутрішню силу для інших, що все ще шукають своє істинне Я і ви також принесете більше Любові для Рідної Землі і це допоможе збільшити швидкість змін, які потрібні для зупинки руйнування її тіла і почнете бачити її знову, як живу Істоту. Так приділіть більше уваги завершенню усіх ваших приготувань, які потрібні для кроку у вашу вищу реальність, і не дозволяйте собі відвертатись від цього. Ми знаємо і відчуваємо, що була достатня кількість "очікування" і ми допомагаємо вам стільки, скільки ми можемо. Так зробіть це.

Я – СаЛуСа із Сиріуса і ми завжди надсилаємо вам свою любов і ми вже бачимо себе, працюючими разом з вами у нашій спільній реальності, яку ми створюємо разом для всіх нас за багато тисяч Земних років. Це дивовижний момент, що ми остаточно зможемо обійняти один одного і розділити набагато більше ніж ми робимо зараз.


Channeller: MADADПерекладач: Fedir

cobra

MAKE THIS VIRAL!

http://prepareforchange.net/participate/CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN VARIOUS LANGUAGES

please sing this petition

Richard Dolan
CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN
VARIOUS LANGUAGES

Ch + Sirius

At the National Press Club in Washington DC from April 29 till May 3, 2013

un