Labels
QUESTIONS TO SALUSA – In English only

questionstosalusa@gmail.com
Saturday, November 2, 2013

Ukrainian -- SaLuSa 1. 11. 2013
Ukrainian flag butterfly flying, isolated on white background Stock Photo - 15315535SaLuSa 1.11.2013 


Вища реальність на тих, хто захотів випробувати її, як тільки вони завершать необхідні перетворення їх існування і вирівняють їх з потоком вищої енергії. Впродовж їх перших дослідів в їх вищих реальностях в цьому процесі Вознесіння, усі інші будуть мати велике джерело інформації, коли вони вирішать закінчити їх власні приготування. Це зберігатиметься в колективній свідомості усього Людства на Рідній Землі і кожен, хто бажає випробувати більше, буде направлений для з'єднання з ними і буде дуже легко знайти ці зразки енергії, оскільки вони будуть чистою Любов'ю і Світлом і вони створять потужне тяжіння для всіх, хто шукає підняття і змін. Усі раніше вивчені досліди не несуть таку сильну енергію, окрім тих, що ви вже знаєте із вашої історії і ви вже з'ясували їх справжню мету. Вони провели вас усіх через час потрібний для вашого росту і показували вам шлях Любові і Світла. Хоча вони були пов’язані з дуже важкими життєвими дослідами, вони були також вибором для всіх тих, хто вирішив бути людьми, які покажуть шлях, як ви робите зараз.

Ви також випробовували дуже жорсткі моменти у вашому пробудженні, але як тільки ви захотіли йти шляхом служіння іншим, нічого не може пропасти, оскільки це найдивовижніша самореалізація, де замість гніву і ненависті, ви можете розгорнути тільки Любов навколо себе і спостерігати, як усе змінюється. Ці почуття дуже потужні із-за природи Створення, якою ми усі створені, щоб підтримувати первісний потік енергії без зупинки і розчищати усі перешкоди, які з’являються між наміром і певною реальністю з більшим Світлом, яке несе високочастотні зразки чистої безумовної Любові. Таким чином ви можете підняти себе до вашої власної вищої реальності, що ви створили і ви додасте ці досліди до колективної свідомості для усіх інших людей, щоб направити їх в їх власне створення їх власної вищої реальності. І як тільки стануться необхідні колективні зміни із-за ваших дуже власних намірів бачення вищої версії життя на Рідній Землі, розгортаючись скрізь, в кожній деталі, про яку ви можете подумати, залишаючи її чистою і сильною, прийдуть багато інших випробувати їх вибір.

Ми вже можемо бачити багато результатів ваших намірів, що виражаються так рішуче, що це здивувало б вас, коли б ви знали, що усі змінилися починаючи з минулого року. Усе рухається з досконалим вирівнюванням до вашої повної зміни і нижчі енергії очищаються дуже інтенсивно в цей період, і ніщо не може зупинити цей процес змін. Ті люди, які все ще хочуть приєднатись до нижчих енергій, все ще знаходитимуть їх, але ці енергії не мають більше влади над цілим Людством і вищі енергії займають своє місце серед усіх інших, які захотіли відокремитися від страху і шукають більше Любові, яка присутня в їх життєвому досвіді.

Я – СаЛуСа із Сиріуса і бажаю, щоб ви бачили ваші власні альтернативи, які ведуть вас прямо по вашому духовному шляху і не має ніяких сумнівів, що що-небудь можна було зробити будь-яким іншим шляхом. Усе відбувається з метою отримання знання і розуміння і завжди веде вас таким чином до ваших вищих реальностях існування. Прислухайтеся до вашого Серця, оскільки усі з'єднання зараз майже повністю працюють, тож ви можете повністю довіритись собі в отриманні мудрості, оскільки зараз ваш розум ясний і чекає, щоб отримати інформацію від вашого Серця.


Channeller: MADADПерекладач: Fedir

cobra

MAKE THIS VIRAL!

http://prepareforchange.net/participate/CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN VARIOUS LANGUAGES

please sing this petition

Richard Dolan
CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN
VARIOUS LANGUAGES

Ch + Sirius

At the National Press Club in Washington DC from April 29 till May 3, 2013

un