Labels
QUESTIONS TO SALUSA – In English only

questionstosalusa@gmail.com
Tuesday, November 12, 2013

Ukrainian -- SaLuSa 12.11.2013
Ukrainian flag butterfly flying, isolated on white background Stock Photo - 15315535SaLuSa 12.11.2013 


Чи відчуваєте ви інтенсивні зміни у ваших тілах? Вони завершуються в ці дні і коли ваше тіло абсорбує і пристосується до вищих частот, які відправлені вам в цей момент, ваша свідомість буде вільна, щоб випробувати обрану вищу реальність без переповнення вашого тіла, оскільки потрібно обробити усі досліди і розділити їх з іншими. Багато хто з вас вже відвідав і випробував вищу реальність в своїх астральних тілах і пам'ятають тільки декілька блаженних моментів. Ці візити були підготовкою для вашого завершального моменту процесу Вознесіння у вищу реальність. Ви будете пам'ятати кожну деталь і кожне почуття вашої вищої реальності, яку випробовували і це зробить вас навіть потужнішими, ніж ви зараз. Потік часу і його значення певним чином зміниться і ви будете повністю обізнані про ваші з'єднання в межах вищої реальності існування. Кожна здібність буде удосконалюватися і ви просто будете присутнім Зараз в межах обох реальностей. Ваше тіло функціонуватиме як потужний інструмент Світла, який отримує чисті вищі частоти і трансформує їх в частоти, які усі інші можуть легко абсорбувати. Частота буде підсилюватись для усіх вас, хто захотів піднятися і зміг так зробити.

З вашою зміною приходить також зміна вашого суспільства і шляху, яким Людство спостерігає за планетою, на якій вони живуть і за іншими планетами в Сонячній Системі і Галактиці. Ваше власне знання і знання, яке розподіляється через вас, допомагає «розплющити очі» і побачити правду про ваше місце у Всесвіті. Не недооцінюйте своє знання і зрозумійте, що правда про Створення проста і всі ті, хто пробуджує в своїх серцях знання, обізнані про це. Є багато шляхів, за допомогою яких ця правда може виразитися і кожен з вас має її або його власну версію цього розуміння, але основний принцип завжди залишається незмінним. Ми тут, щоб випробувати. Ми тут випробовуємо усі можливості для творчості, тому що внутрішня частина кожного Духу – це сильне бажання завжди шукати більше. Це бажання також вело ваш власний пошук і розвиток у напрямі Світла і тільки з вашою присутністю на цьому місці, де ви знаходитеся зараз, ви запалюєте іскру в бажанні інших змінитися в перетворюючому полум'ї, яке дозволить їм виконати їх мету існування в межах цієї реальності.

Відчувайте знову усі зміни, які відбулися і прийміть їх як частину вашого великого бажання рухатися далі. Ми допомагаємо вам вирівнятися з вищими частотами, оскільки наші форми звикли до них, і ми дуже щасливі, що ви бажаєте отримувати їх увесь час, хоча вони іноді роблять ваші тіла дуже стомленими. Ми ретельно і любовно охороняємо всіх тих, хто бажає з’єднатися з нами і отримати безпосередньо наші енергії. Ми також колективно відправляємо свої енергії усім вам, оскільки ми відчуваємо, що дуже швидко наближається час нашого загального прийняття.

Я – СаЛуСа із Сиріуса і я дуже щасливий розділити мою енергію з усіма вами. Це дуже блаженні моменти і я знаю, що багато хто з вас хоче розділити ваші власні енергії з усіма іншими. Зробіть це вільно і без будь-яких хвилювань, оскільки вони не достатньо потужні, щоб допомогти іншим. Ви зростаєте у напрямі Світла і дозвольте йому текти до тих, хто потребує його, тільки завдяки думці, яка досягає усіх. Думки стають вашим потужним інструментом для досягнення і виконання ваших цілей і бажань, які ви встановили для себе в цій тривалості життя. Це час вашого життя і ми бажаємо, щоб ви усвідомили, як прекрасно це.


Channeller: MADADПерекладач: Fedir

cobra

MAKE THIS VIRAL!

http://prepareforchange.net/participate/CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN VARIOUS LANGUAGES

please sing this petition

Richard Dolan
CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN
VARIOUS LANGUAGES

Ch + Sirius

At the National Press Club in Washington DC from April 29 till May 3, 2013

un