Labels
QUESTIONS TO SALUSA – In English only

questionstosalusa@gmail.com
Saturday, November 16, 2013

Ukrainian -- SaLuSa 15.11.2013
Ukrainian flag butterfly flying, isolated on white background Stock Photo - 15315535SaLuSa 15.11.2013 


Чим більше ви готуєте себе для входу у вищу реальність, тим більше ви випробовуєте її потужні енергії і відпускаєте межі часу. Іноді ви, можливо, знали людей і речі, які рухаються швидше, ніж зазвичайно, коли ви тільки пробуджуєтеся від сну або глибокої медитації, де ви з'єдналися з потоком часу в межах вищої реальності. Це може дати вам дуже хороше представлення того, як життя ніжно тече без поспіху і погоні, яку ви дуже вже багато використовуєте зараз і знижуєте темп тільки тоді, коли закінчується ваш робочий день. Це те, щоб показати вам, що з входом в зону «без часу» вищих реальностей, ви природно вповільняєтесь і насолоджуєтесь усім до тих пір, поки ви бажаєте. Немає ніякої необхідності хвилюватися, що ви запізнитеся для деякого іншого випробування, тому що мета життя - глибоко випробувати усе, що ви вибрали, а потім переходити до іншого досвіду, коли ви повністю завершили попередній. І знання того, що ви просто не можете запізнитися до ваших власних життєвих дослідів, допомагатиме вам пристосуватися до цієї великої зміни.

Ми часто нагадуємо вам, щоб довіряли собі, оскільки з цим приходить більше довіри до усього, що ви робите і на усі актуальні питання знаходиться відповідь з вашою власною мудрістю і все, що потрібно розуміється без породження плутанини у вашому мозку і знову зростає довіра в собі до ваших власних відповідей. Це можна описати, як круг довіри і мудрості і якщо ви придивитеся до будь-якої іншої справи, ви з'ясуєте, що життєвий досвід має багато кругів. Ми бачимо це, як основу для нашого розуміння Створення, тому що круг - первісна форма, яку ви можете знайти скрізь, розпочинаючи з потоку енергії, потім наші клітини, наші планети, наші Галактики - форма круга явно видима, і ви випробовуєте життя також в кругах і коли ви готові рухатися далі, ви створюєте інший круг досвіду для себе із залученням вищого досвіду із вашого поточного круга і створюєте те, що ви називаєте мандорла. Ці два круги достатньо зливаються, щоб ви створили міст в інший круг дослідів, будучи свідомо обізнаним про це переміщення, як найдивовижніший досвід.

Спостерігайте за цими кругами у вашому власному житті, і вони допоможуть вам очистити і видалити усе, що вам не потрібно. Іноді ви випробовуєте що-небудь знову і знову і ви бажаєте знати, що ви не розумієте або не приймаєте, коли ця ситуація появилася, і ви з'ясуєте, що іноді необхідно вийти з цього круга і подивитися на це з різних точок зору, з вищої перспективи, яка завжди доступна вам в цей момент вашого перетворення. А потім після того, як ви прийняли мудрість, яка прийшла від певної повторної ситуації, ви можете забути її назавжди і вона буде перетворена в чисте знання, яке буде додане колективній мудрості і усі інші можуть навчитися цьому, коли вони будуть готові зробити так. Таким чином буде набагато легше для них вступити в Нове і надзвичайно зросте сила вашого колективного вибору.

Я – СаЛуСа із Сиріуса і ми усі відчуваємо, що ми дуже вже близько до вас усіх. Ми спостерігаємо за вами з щастям, оскільки ви так радісно входите в круг універсального знання і з'ясовуєте, що більше нема страху і хвилювання. Ваша сила любові зростає і коли ви уявите це, як круг навколо вашого тіла, ви захистите себе від інших небажаних кругів енергії, щоб ввести ваше Світло.


Channeller: MADADПерекладач: Fedir

cobra

MAKE THIS VIRAL!

http://prepareforchange.net/participate/CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN VARIOUS LANGUAGES

please sing this petition

Richard Dolan
CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN
VARIOUS LANGUAGES

Ch + Sirius

At the National Press Club in Washington DC from April 29 till May 3, 2013

un