Labels
QUESTIONS TO SALUSA – In English only

questionstosalusa@gmail.com
Wednesday, November 20, 2013

Ukrainian -- SaLuSa 19.11.2013
Ukrainian flag butterfly flying, isolated on white background Stock Photo - 15315535SaLuSa 19.11.2013 


Чи готові ви зануритися в глибоке почуття Любові, яка негайно оточить вас, коли ви входите у вашу вищу реальність. Ця енергія Любові змінює вас зараз і чим більше ви впускаєте її, тим більше ви притягуєтеся до ваших нових дослідів. Впускаючи Любовні засоби, щоб подивитися на себе, яким ви є по справжньому, ви визнаєте усе, що створюється з розумінням цієї любові для себе і інших. Кожна частина вашого тіла, кожна пам'ять і думка створюють єдність з вашим Духом, вашою свідомістю, які бажані для фізичної форми і ситуацій, щоб випробувати впродовж цього життя, яке привело вас в точку, де ви знаходитеся зараз. Ця Любов дає вам глибшу прозорливість ваших дослідів і добуває більше мудрості з них і, коли це розуміння приходить, ви можете дозволити досліди з відповідною пам'яттю і думками, які випустили і звільнили себе повністю для Нового.

Відчуйте, як енергія слова «Нове» резонує в вас. Багато хто з вас випробував вищі реальності раніше, але ніколи не випробовував або ніколи не додавав вашу свідомість до цього виду Вознесіння, тож ви усі відчуваєте величезне тяжіння до переживання усього цього. Усе нове завжди створює таке тяжіння для всіх нас, і як відомо, це завжди приносить нам більше мудрості і знання, якого ми не зможемо досягти без глибокого і повного випробування наших альтернатив. Ці останні моменти життя тільки в межах старої реальності тут для того, щоб ви зробили це і обдумали ті альтернативи, які все ще так чи інакше містяться в вашому розумі, і остаточно дозволили їм піти з великим розумінням того, на що ви зараз усі здатні. Відчуйте свободу, яка йде слідом і ми знаємо, що ви більше не збережете цю роботу пізніше. Ми знаємо, що досліди низької вібрації іноді дуже жорсткі і створюють сильні почуття печалі і інші почуття, які відхиляють присутність Любові, але ми завжди з вами і надсилаємо вам дуже багато Любові, щоб зробити вас навіть сильнішими для перетворення усіх ваших дослідів в мудрість.

З вашим завершальним очищенням, Рідна Земля також готова випустити енергії низької вібрації із свого тіла і таким чином вона дуже підтримуватиме ваш рух у вашу вищу реальність. Вона також відчуває енергію, що піднімається і випробовується на поверхні, і ми бачимо її тіло, палаюче дивовижно чистим Світлом вашої Любові. Відчувайте Єдність з нею, тому що вона буде частиною вашої реальності до тих пір, поки ви усі не відчуватимете, що настав час, щоб ви перемістились кудись в інше місце і вона буде вітати інших Духів для спільних нових дослідів.

Я – СаЛуСа із Сиріуса і бажаю, щоб ви усі випробували мирний стан розуму, тому що ваше серце зараз звертається до усіх вас і дає вам потрібну інформацію для вашого руху вище. Запитайте у свого серця, тому що це - краще джерело відповідей, яке вам треба, щоб знати все в цей момент, і кількість інформації швидко зростає, таким чином абсолютно вирівнюючись зі швидкістю, з якою ви йдете або біжите у напрямку до Нового.


Channeller: MADADПерекладач: Fedir

cobra

MAKE THIS VIRAL!

http://prepareforchange.net/participate/CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN VARIOUS LANGUAGES

please sing this petition

Richard Dolan
CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN
VARIOUS LANGUAGES

Ch + Sirius

At the National Press Club in Washington DC from April 29 till May 3, 2013

un