Labels
QUESTIONS TO SALUSA – In English only

questionstosalusa@gmail.com
Saturday, November 23, 2013

Ukrainian -- SaLuSa 22.11.2013
Ukrainian flag butterfly flying, isolated on white background Stock Photo - 15315535SaLuSa 22.11.2013 


Цей час вашого року був зазвичай часом, коли ви починали думати про інших з більшою любов’ю і ви відчували менш напружені моменти до тих пір, поки ви знову не розпочинали новий рік з надіями і бажаннями, які повільно зникли минулого року. Цей кінець року для багатьох з вас не буде таким, і ми знаємо, що ви вже відчуваєте це. У вас немає ніякого бажання дарувати звичайні подарунки і чекати таких же подарунків у відповідь. Ви усвідомили, що найбільший подарунок, який ви можете подарувати усім членам вашої сім'ї і іншим, - це ваша Любов, яка беззастережно тече до їх сердець і допомагає їм на їх власному шляху. Багато хто з вас відчуває, що нема більше потреби в існуванні старого шляху святкування Світла присутнього у вас і навколо вас. Ті, хто готовий буде святкувати і виражати вдячність в новий спосіб з входом їх у вищі реальності і з посиланням навіть більшої Любові усім, хто готовий її отримати, то вони відкриють більше можливостей для вибору інших.

З цими можливостями присутніми в межах колективного розуму усього Людства, ті, хто буде пробуджуватися, або закінчуватиме процес пробудження пізніше у вашому часі, вибере для них кращий спосіб і додасть своїх власних бажань цьому, погоджуючи їх життєву мету, оскільки кожен випробує унікальний шлях підйому. Усі відчуватимуть дуже сильну провідну силу, яка направить їх до завершення їх власних альтернатив і бажань. Не буде ніякої необхідності йти за іншими, бо це не було б їх вибором випробування і усі люди відчуватимуть величезну силу, яка несе свободу і вона принесе це велике розуміння, що кожний безпосередньо відповідальний за свій життєвий досвід і більше не можна покласти провину на інших присутніх і створювати ненависть і гнів між людьми. Переважатимуть гармонія і мир всередині, а також на зовнішньому світі, який тягнутиметься до колективного досвіду вищої реальності з сильною волею усього Людства.

Цей процес колективної зміни вимагає деякого часу, оскільки ви вже знаєте, що усі необхідні зміни почалися багато років тому і вони зараз збільшують швидкість завдяки могутності ваших бажань побачити світ, який дав вам так багато дорогоцінних дослідів, які обернулись в мудрість, - вільним, збалансованим і об’єднаним. З вашим власним підняттям, інші зможуть знайти свій шлях і їх власний шлях буде легким, оскільки енергія Любові створює необхідне тяжіння у напрямку до того, чого шукають, так само, як ви притягуєтеся до усіх вищих енергій. Це - побажання Творця, щоб випробувати таку потужну зміну в межах цього світу і наступні зміни усіх великих частин цілого створення, в якому ми усі існуємо. Пам'ятайте, що ви - частина Творця, і ви несете це побажання і додаєте до нього ваше власне бажання і вибір, який дорівнює вашій волі і створює шлях, який приведе вас до досвіду остаточної Єдності з Силою Створення.

Я – СаЛуСа із Сиріуса і я бажаю, щоб ви усвідомили силу вашого вибору, щоб розділити Любов з усіма іншими. Ви можете підняти їх до їх власного створення страждання тільки посмішкою або люблячими думками або словами, які ви надсилаєте їм. Ви не допоможете їм приєднатися до їх власних почуттів, але ви допоможете їм з почуттям Любові, яка присутня скрізь, тому що ви не зможете уберегти їх, це вони самі знаходять їх власний шлях і місце у Усьому Сущому.


Channeller: MADADПерекладач: Fedir

cobra

MAKE THIS VIRAL!

http://prepareforchange.net/participate/CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN VARIOUS LANGUAGES

please sing this petition

Richard Dolan
CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN
VARIOUS LANGUAGES

Ch + Sirius

At the National Press Club in Washington DC from April 29 till May 3, 2013

un