Labels
QUESTIONS TO SALUSA – In English only

questionstosalusa@gmail.com
Wednesday, November 27, 2013

Ukrainian -- SaLuSa 26.11.2013
Ukrainian flag butterfly flying, isolated on white background Stock Photo - 15315535SaLuSa 26.11.2013 


Ми знаємо, що для вас стає дуже зручним прислухатися до вашого власного серця і незважаючи на деякі сумніви на початку, зростає почуття довіри до цієї інформації, тому що кожного разу, коли ви таким чином шукали деякий доказ будь-якої інформації, ви завжди отримували це. Ні, це не потрібно вам, як вічному Духу, але ваш розум просить очевидного доказу, оскільки це програмувалося. Ваш розум звільняє усі старі шаблони, які просто не можуть триматися нарівні з швидкістю Світла, яке циркулює в вас і тече через всю систему вашого тіла. Іноді, можливо, було не так легко дивитися через цю ілюзію, але ваші почуття і Любов, яку ви знову з’єднуєте з волею, не залишають вам ніяких сумнівів про правду. Правда містить дуже змішані енергії, які відчувають багато з вас, тому що так багато часу ви прислухалися до чого-небудь, що виявилося прямою протилежністю.

Кожен несе власну версію правди, тому що ми бачимо це, як комплексний пакет інформації, дослідів і почуттів, які ведуть нас до виконання наших бажань. Бажання – це інше слово, яке, можливо, створює плутанину у вашому розумі, який змінюється, і ми розуміємо це як вираження Духу, який сполучає кожного з потрібними дослідами. Ми знаємо, що ваше суспільство на протязі багатьох століть пробувало пригноблювати і обмежувати бажання людей, але зараз ви вільні виходити за ці межі, які все ще існують і дозволяють вашим бажанням повністю вирости і ведуть вас до правди про себе. Знання правди про себе створює більше влади і надає вам так багато різних можливостей і показує вам, яку правду ви вибрали, щоб здійснити вашу подоріж і завершити навчання. І будь ласка пам'ятайте, що ніхто інший не може знати правду про вас, оскільки уся інформація резонує з вами для того, щоб стати правдою. З іншого боку, якщо деяка інформація абсолютно не резонує з вами і хтось говорить вам, що вони відчувають, що це - правда, то немає ніякої причини для сумнівів, оскільки вони представляють правду для них, яка веде їх до подальшого знання.

Чим більше ви настроюєтеся на вищі вібрації, тим більше ви можете відчувати резонанс кожної інформації, яку ви чуєте або читаєте. Так багато інформації про наше прибуття і про усе, що повинно статися до і після, що іноді вона викликає плутанину, іноді вона навмисно поширюються для створення замішання, але ми просимо вас пропустити її через ваше серце і ясно відчути, чи несе вона люблячу енергію і резонує з вами. Ви усі можете відчувати цей резонанс, але іноді розум пробує бути сильнішим і говорить вам щось, що не можна визнати взагалі. Розум допомагає вам проявити ваші альтернативи і це мета його існування. Ваше серце є там для того, щоб ви бачили вашу власну правду, і коли обидва працюють душа в душу і кожен робить роботу, для якої створений, то ви бачите істинні здивування життя. Допоможіть своєму розуму розслабитися кращим способом, який кожен з вас звичайно вже знайшов для себе і розум підкорятиметься ролі, для якої він був створений і ви поза сумнівом це відчуватимете.

Я – СаЛуСа із Сиріуса і бажаю, щоб ви вільно висловлювали свої бажання, оскільки вони роблять вас щасливими, тому що вони несуть зразок досконалої енергії для вашого руху у вищий світ існування, де підтримується бачення ваших істинних бажань і це – вмонтовано в основи наших суспільств, в яких ми живемо.


Channeller: MADADПерекладач: Fedir

cobra

MAKE THIS VIRAL!

http://prepareforchange.net/participate/CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN VARIOUS LANGUAGES

please sing this petition

Richard Dolan
CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN
VARIOUS LANGUAGES

Ch + Sirius

At the National Press Club in Washington DC from April 29 till May 3, 2013

un