Labels




QUESTIONS TO SALUSA – In English only

questionstosalusa@gmail.com




Saturday, November 2, 2013

Ukrainian -- SaLuSa 29. 10. 2013




Ukrainian flag butterfly flying, isolated on white background Stock Photo - 15315535



SaLuSa 29.10.2013 


Ваша трансформація прискорюється і ви починаєте відчувати вищі енергії в собі і скрізь навколо вас, байдуже, в якій ситуації ви знаходитеся. Незважаючи на стару систему, яка все ще грає з деякою інтенсивністю, ви завжди відчуваєте ті вищі вібрації і не затримуєте себе замкненим в циклі нижчих вібрацій. Це ваш вибір і ми так нетерпляче спостерігаємо за усіма вами, які піднімають себе вже дуже високо і дають все менше і менше можливості нижчим енергіям вплинути на ваше існування. Все більше і більше ви втягуєтеся у ваш внутрішній світ і направляєтеся, щоб повністю відчути і випробувати усі зміни, оскільки, щоб не відбувалося на зовнішньому світі, воно не може задовольнити ваш зростаючий запит на вище знання. Внутрішня частина кожного з вас і ваше тіло змінюється шляхом, який може легко прочитати і точно перекласти частину знання, яка вам потрібна в кожний момент, коли ви запитуєте. Ви готові знати увесь стан існування і ми знаємо, що ви починаєте відчувати комфорт від пошуку усієї інформації всередині. Таким шляхом ви отримаєте більше мудрості, створите більше довіри до себе. Практикуйте це, оскільки це потрібно в процесі вашої повної зміни, і ніхто не знає краще, що ви повинні зробити потім, ніж ви.

Ваші з'єднання і досліди з вищою реальністю зростають і ви можете бачити, що, якщо ви поміщаєте свою увагу і намір на чому-небудь, вона проявляється і приносить вам дуже інтенсивне і потужне почуття радості і щастя. Це відбувається шляхом, який зручніший всього для вас, оскільки ми розуміємо, що ви все ще переживаєте також «інші сторони» почуття страху і гніву і, як можна сказати, це являється великою різницею між тими почуттями, які створюють замішання в вашому розумі. Ми ретельно спостерігаємо за вашим прогресом і посилюємо наші енергії, які посилаються. Ми посилюємо свої з'єднання зі всіма тими, хто хоче випробувати це, і ми розділяємо більше з вами, ніж ви чекали б в цей момент. Це все в межах енергії, яка тече через вас і ваше серце обробляє набагато більше інформації ніж будь-коли раніше і ви можете буквально відчувати це на вашому власному сердечному ритмі. Пам'ятайте, що усі ваші внутрішні зміни також змінюють ваше фізичне тіло, яке може отримати усю потужну Любов і Світло без потрясіння.

Вашому фізичному тілу також треба очищатися від усього старого, що зазвичай відчувається, як деякий вид хвороби або болю. Ви могли забути, що ви відчували біль в деякій області вашого тіла, але ваші клітини пам'ятають і з вашим фізичним перетворенням, ви можете відчувати хворобу або біль в місцях, про які ви ніколи не думали. З вищою енергією, що розгортається в межах вашого фізичного тіла, процес вашої зміни завершиться, оскільки ніщо більше не стоятиме між вами і вашим досвідом вашої вищої реальності. Тож прислухайтеся до вашого тіла і приділіть йому потрібну увагу, оскільки ваша фізична форма являється тим інструментом, який надає вам можливість відчути усю цю красу Любові, яка знову тече вільно через вас. Виразіть вдячність формі, яка дозволила вам придбати таку мудрість і сполучена так могутньо з усім життям і пам'ятайте, що усе життя - Створення і різниця між фізичним і не фізичним вираженням Створення зменшується, оскільки усе створюється в Любові і випробовується, як Світло в нескінченних формах.

Я – СаЛуСа із Сиріуса і прямо зараз я виражаю велику радість від вашої величезної сили волі продовжувати пошук, який почався дуже давно і який майже закінчується. Для багатьох з вас пошук в межах нижчих вібрацій майже повністю завершений, і ми тут, щоб допомогти вам з входом в пошук в межах вищих вібрацій, яких ви стільки чекали.


Channeller: MADAD



Перекладач: Fedir

cobra

MAKE THIS VIRAL!

http://prepareforchange.net/participate/



CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN VARIOUS LANGUAGES

please sing this petition

Richard Dolan




CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN
VARIOUS LANGUAGES

Ch + Sirius

At the National Press Club in Washington DC from April 29 till May 3, 2013

un