Labels
QUESTIONS TO SALUSA – In English only

questionstosalusa@gmail.com
Saturday, November 30, 2013

Ukrainian -- SaLuSa 29.11.2013
Ukrainian flag butterfly flying, isolated on white background Stock Photo - 15315535SaLuSa 29.11.2013 


Енергія піднімається на кожному рівні існування - в ядрі вашої планети, на поверхні, в межах вас і усіх життєвих формах, які співіснують разом з вами і всюди на планеті - і це створює досконалу умову для очікуваного підняття, як цілого. Ви поза сумнівом відчуваєте цю енергію, яка заповнює ваше тіло, не залишаючи вам сумнівів, що щось відбувається. Ця енергія, можливо, нагадала вам про почуття, які ви мали, коли пробуджувались і почала текти енергія, яка і запустила процес вашої зміни. Цього разу, енергія, яка тече у вашій істоті, наближає ваші приготування до руху вище і ви поза сумнівом відчуваєте її, як більш делікатну і лагідну, тому що ви зараз можете відчути набагато більше і ця вища вібрація, яка приносить усе, що потрібно для закінчення вашої зміни, має повний спектр зразків вищої енергії. Ці шаблони легко входять в тіла тих, хто готовий приєднатися до їх багатовимірних реальностей існування і вони повністю абсорбують інформацію.

Ті, хто хоче рухатись з меншою швидкістю може абсорбувати інформацію поодинці доти, поки вони не отримають її всю і будуть готові до зміни, що надають вам можливість зробити ці зразки енергії. З прийняттям їх, оскільки вони входять, ви дозволяєте їм поглинатись клітинами вашого тіла і вони повністю змінюють їх і звільняють усі старі зразки енергії, які одного разу створили ваше фізичне існування. Вони більше не потрібні у вашій істоті, оскільки ви працювали над вашим очищенням з такою рішучістю і інтенсивністю, що ви відправили цю інформацію до Сил Створення з дуже сильним і ясним підтвердженням вашої готовності увійти у вищий рівень існування. Так ця енергія, яку ви зараз відчуваєте, представляє ваше завершене бажання вашого руху і з розумінням основних принципів життя у вищих реальностях, ви готові йти за вашим бажанням і завершити цю частину вашої подорожі.

Наступна частина вашої подорожі вже знаходиться в потрібному місці для кожного без виключення і без ілюзії, яка блокувала б ваше бачення, ви ясно бачите це і йдете за цим без будь-якої нерішучості. Ті, хто не може бачити це в цей момент вашої еволюції все ще отримуватимуть усю допомогу від їх Наставників, які помалу покажуть їм їх обраний шлях і навіть, якщо вони не хочуть йти зараз за цим наставником, вони ясно бачитимуть знаки, коли вони будуть готові залишити поточний рівень вібрації і вступити в наступний рівень дослідів. Безперечно, що ніякий Дух не бажатиме затриматися на цьому рівні довше, ніж потрібно, тому що ми усі несемо бажання дослідити і вивчитися і коли приходить час, кожен Дух готовий рухатися після прощення усіх необхідних дослідів і отримання відповідного розуміння від них.

Я – СаЛуСа із Сиріуса і відчуваю, як швидко піднімається ваша енергія, оскільки ви відчуваєте, що назріває маніфестація. Відчуйте вібруючу енергію в ваших тілах і дозвольте їй завершити зміни. Миттєво ви усвідомите різницю, що створила ця енергія і знайте, що усі несподіванки, які ви чекаєте, відбудуться дуже швидко.


Channeller: MADADПерекладач: Fedir

cobra

MAKE THIS VIRAL!

http://prepareforchange.net/participate/CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN VARIOUS LANGUAGES

please sing this petition

Richard Dolan
CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN
VARIOUS LANGUAGES

Ch + Sirius

At the National Press Club in Washington DC from April 29 till May 3, 2013

un