Labels
QUESTIONS TO SALUSA – In English only

questionstosalusa@gmail.com
Wednesday, November 6, 2013

Ukrainian -- SaLuSa 5.11.2013
Ukrainian flag butterfly flying, isolated on white background Stock Photo - 15315535SaLuSa 5.11.2013 


Прислухайтеся до того, що говорять вам ваші почуття на мові Любові і Світла і ви точно знатимете, що вам доведеться зробити, що станеться потім в процесі вашого перетворення. Ваше серце отримує незліченну кількість інформації, тож воно дуже зайняте в ці дні і ви, можливо, відчуваєте тиск в цій області вашого тіла. Якщо ви питаєте себе про що-небудь, то відповідь вже знаходиться там, іноді швидше, ніж ви можете закінчити своє питання, тому що ваше серце з'єднується з мудрістю Усього Сущого і вам доступні усі відповіді, які вам, можливо, потрібні для вашого перетворення і руху у вищу реальність. Вам тільки треба знати про новий потік знання у вашому існуванні, який узгоджується з вашим власним процесом Вознесіння. Ми нагадуємо вам, що нема двох істот, які мають точно такий же процес, тож мудро швидше слухати, ніж пробувати порівняти і сумніватися, якщо ви зробили усі необхідні кроки у напрямку до вашого підняття. Тому зосередьтеся на вашій внутрішній мудрості, і ви поза сумнівом не пропустите нічого важливо у вашій еволюції. Будьте завжди упевнені і вас направлять, щоб випробували усе, що допоможе вам підняти себе.

Ми заохочуємо вас практикувати, щоб спочатку запитували у вашого серця, оскільки отримана відповідь є вашою власною і дуже сильно резонує з вами і це дає вам почуття довіри до ваших здібностей, не залишаючи ніякого місця для сумнівів, які я знаю, що жоден з вас не хоче більше випробувати, тому що це час вашого розуміння вищого шляху існування, який включає усе, що ви можете уявити в межах значення цього слова. І знайте, що там дуже вже багато чого для існування, яке ви не можете відчувати прямо зараз, але деякі вже випробували істинну суть вищого вираження енергій, які оточать усіх вас дуже скоро. Настав час переміститися в ці енергії для всіх тих, хто вирішив зробити так і принести їх іншим, які збираються пробуджуватись або тільки почали свій пошук. Відчуйте силу, яка розповсюджується від вашого серця на всі існування, і зробіть те, що ви відчуваєте потрібним для закінчення вашого приготування, оскільки потім ви будете підніматись знову і тільки відчуватимете мир і потік любові через вас, і ви абсолютно не бажаєте брати участь в будь-яких нижчих вібраціях, які не відповідають вашим власним і люди навколо відчують ваш спокій і щастя, і ви надихнете тих, хто захотів залишити старе і навіть більше – шукати все, що допомогло б їм зробити так.

Ми завжди з вами, і ми знаємо, що наша присутність і енергія допомагає вам, щоб пройти вам через усі необхідні зміни. Ми переживаємо велику радість від нашого з'єднання і це такий дивовижний і потужний вплив для нашої «роботи», яку ми прибули сюди зробити, і ми знаємо, що це з'єднання приведе нас до виконання наших бажань. Ми не залишаємо вас ні на хвилину тому, що, оскільки багато хто з вас знає, ми більш ніж тільки гості із Зірок, які прибули сюди спостерігати еволюцію іншої планети і її істот. Ми маємо об'єднатися з вами в Любові і Світлі і багато з нас приєднається до цього життєвого шляху і створять прекрасні досліди.

Я – СаЛуСа із Сиріуса і я щасливий, що ви відчуваєте, що ваша подорож починає бути такою мирною і люблячою увесь час і це приводить скрізь до досвіду миру і любові і це те, чого ми усі бажаємо.


Channeller: MADADПерекладач: Fedir

cobra

MAKE THIS VIRAL!

http://prepareforchange.net/participate/CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN VARIOUS LANGUAGES

please sing this petition

Richard Dolan
CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN
VARIOUS LANGUAGES

Ch + Sirius

At the National Press Club in Washington DC from April 29 till May 3, 2013

un