Labels
QUESTIONS TO SALUSA – In English only

questionstosalusa@gmail.com
Saturday, November 9, 2013

Ukrainian -- SaLuSa 8.11.2013
Ukrainian flag butterfly flying, isolated on white background Stock Photo - 15315535SaLuSa 8.11.2013 


Ваше Сонце надсилає вам дуже інтенсивні зразки енергії, які збираються закінчити ваш основний трансформаційний процес в істоти Світла. Як тільки ви абсорбуєте ці енергії, ваші тіла будуть готові отримати і прийняти усе, що буде випробовувати ваша свідомість. Сонце – це брама до інших вимірів реальності і те, що ви бачите як сонячні спалахи - потужні передачі енергії вищих частот, відправлених вашій планеті і усім її мешканцям. Ви можете відчувати цю чисту енергію Сонця, коли ви стоїте спокійно без руху на сонячному світлі, як теплий і люблячий дотик Любові, яка відправлена вам і допомагає вашим тілам змінитися так, щоб отримати усі вищі частоти, які посилаються в цей момент. Відчуйте відповідь вашого власного тіла цьому Світлу і вітайте ці вищі енергії, оскільки вони включають усі необхідні шаблони для вашого успішного перетворення.

У цей момент, знищується усе старе і розчиняється у величезному Світлі, яке оточує вас, тож ви, можливо, відчуваєте деякі думки або спогади, які часто з'являються в вашому розумі і, можливо вам здається, що вони не залишають вас, хоча ви прийняли їх і дозволили їм піти. Вашому розуму потрібні деякі моменти, щоб обробити усі зміни, які відбуваються і будь ласка знайте, що ці старі думки очищені і уходять, і вам не треба більше зосереджуватися на них, тільки надсилайте їм Любов і Світло і відчувайте, що вони не приходять від вашого серця і ваш розум дозволить їм піти, тому що ваш розум був дуже тривалий час запрограмованим, щоб функціонувати в стані «програміста» вашої реальності і іноді він все ще тримається за речі або проблеми, які були такими привабливими для вас. Виражайте любов до вашого Я і вашого розуму і відчуйте поширення Любові на все ваше існування.

Дозвольте Любові повністю вилікувати вас і не має ніякого сумніву в тому, що вона не достатньо потужна, щоб зробити так. Любов - найбільш потужна творча Сила в цьому Всесвіті, і коли ви виражаєте безстрашний намір до неї, ви будете випробовувати її неосяжну, добру енергетичну течію в собі, яка перенесе вас у вашу власну вищу реальність. Не утримуйте ці почуття, які Любов створює в вас, оскільки так багато людей чекають, щоб відчувати їх і готові також пробудитися у вищому знанні Створення. Розділяйте Любов всюди, де ви ходите і знаєте, що навіть без прохання, Любов буде завжди і нескінченно текти через вас і підтримувати вас в гармонії з усіма її виразами, байдуже, яку форму вони зараз несуть.

Я – СаЛуСа із Сиріуса і також відчуваю Любов, яка дуже потужно присутня в моїй власній формі, яку я несу зараз. Усвідомте, що тільки одна думка Любові може дати вам таку інтенсивну енергію, що вона залишиться з вами впродовж цілого дня, і таким чином ви можете розділити це прекрасне відчуття з усіма іншими. Відчуйте Любов, яка скрізь навколо вас і в вас, це те, на чому ви повинні зосередитися. Ми Любимо вас.


Channeller: MADADПерекладач: Fedir

cobra

MAKE THIS VIRAL!

http://prepareforchange.net/participate/CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN VARIOUS LANGUAGES

please sing this petition

Richard Dolan
CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN
VARIOUS LANGUAGES

Ch + Sirius

At the National Press Club in Washington DC from April 29 till May 3, 2013

un