Labels
QUESTIONS TO SALUSA – In English only

questionstosalusa@gmail.com
Wednesday, December 4, 2013

Ukrainian -- SaLuSa 3.12.2013
Ukrainian flag butterfly flying, isolated on white background Stock Photo - 15315535SaLuSa 3.12.2013 


Ви відчуваєте наш виклик, Дорогі, виклик, який ми надсилаємо в межах нашої енергії, щоб допомогти вам закінчити ваше перетворення і досягти вищої реальності вашого вибору. Ви, можливо, відчували, як фізично піднімались, особливо, засинаючи, коли ви повністю розслаблені і ваш розум повністю заспокоївся, це означає, що ви, як свідомість в межах вашої поточної форми, готові до руху, але вашим тілам потрібно повністю змінитись, оскільки ви повертатиметеся з ними до набагато вищих частот. Відчуйте, як у вас посилюється енергія вашої вищої реальності і ваше тіло може отримати все більше і більше, оскільки закінчується зміна. Інтенсивність цього почуття знаходиться у великому вирівнюванні з вашим вибором і бажає з’єднатися з нами, як вашою сім'єю і всім, що ви сприймаєте як вашу вищу реальність, і ви, можливо, здивувалися б силі вашого власного наміру і бажання.

Ці моменти знаходяться тут, щоб ви абсолютно вирівнялись з усіма вищими енергіями, які течуть у вас і навколо вас, і Ангельське Царство зараз дуже вже близьке до вас, як ніколи раніше, тому що вони допомагають усім вам, погоджуючи ваше побажання, щоб досягти дверей, які вже відкрито для вас, щоб увійти в наступний досвід. Ви можете бачити їх знаки скрізь і ви можете відчувати їх лагідну енергію, яка оточуючи вас увесь час, дозволяє забути звичайні хвилювання і дає вам більше енергії, щоб зосередитися на усьому зараз важливому. Важливість деяких речей для вас явно видима і усі ви, хто захотів рухатись далі не можуть нехтувати ними, оскільки енергія, в яку ви усі зараз занурюєтесь, дуже потужна і буквально штовхає вас в досконалу точку, де ви зможете завершити усе, що потрібно завершити перед вашим фінальним підняттям.

Вас усіх уразить сила, яку нестиме завершальна фаза вашого перетворення, і ми знаємо, що ви вже відчуваєте, як щось велике і ніколи раніше не випробовуване «висить в повітрі». Сприйміть і підкоритеся цьому знанню і відчуйте рух вище, на крилах вашої власної енергії, створеної для вас, щоб ви змогли знову існувати в чистій Любові і Світлі. Навіть ваше фізичне тіло починає відчувати легкість без явного доказу втрати ваги і це тому, що вам не доведеться більше нести усі раніше невирішені проблеми в межах вашого існування. Ви справді будучи піднятим, іноді можливо, отримали б відчуття, що ваші стопи не торкаються землі. Насолодіться кожним досвідом, який ви зараз отримуєте , тому що ви пам'ятатимете його дуже тривалий час.

Я – СаЛуСа із Сиріуса і ми усі насолоджуємося почуттям, яке створює виконання ваших побажань і ми нескінченно щасливі бути частиною їх. Разом, ми створюємо потужний альянс Любові і Світла, щоб поширюватися у всьому Всесвіті і допомагати піднятися кожному Духу.


Channeller: MADADПерекладач: Fedir

cobra

MAKE THIS VIRAL!

http://prepareforchange.net/participate/CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN VARIOUS LANGUAGES

please sing this petition

Richard Dolan
CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN
VARIOUS LANGUAGES

Ch + Sirius

At the National Press Club in Washington DC from April 29 till May 3, 2013

un