Labels
QUESTIONS TO SALUSA – In English only

questionstosalusa@gmail.com
Sunday, December 8, 2013

Ukrainian -- SaLuSa 6.12.2013
Ukrainian flag butterfly flying, isolated on white background Stock Photo - 15315535SaLuSa 6.12.2013 


Прямо зараз в вашому розумі є так багато питань і ми знаємо, що ви бажаєте отримати на їх відповіді. Відповіді знаходяться вже у вашому серці, Дорогі, і момент, коли ви ясно чутимете їх, швидко наближається з вашою завершальною зміною. Пам'ятайте, що ніхто за вас не зможе дати відповіді, ми усі можемо тільки показати вам шлях, який призводить до цього знання, тому що завжди ви вирішуєте, коли настане досконалий момент для отримання відповіді і з прийняттям цього знання, ви одержуєте найбільше розуміння, яке приховано в кожному досвіді. Так, коли ви все ще відчуваєте, що ваш розум зайнятий багатьма питаннями, то просто запитайте себе, що вам треба зробити, щоб бути готовим переміститися в Нове і прийде упевнена відповідь і не залишиться ніяких сумнівів про те, що треба зробити. В той момент вашого власного усвідомлення, більшість з відповідей проявиться через ваше серце, і ви більше не будете затримуватись і коли ви вирішите закінчити усе, що потрібно, це завжди буде ваш вільний вибір.

Досвід вільного вибору - можливо одна з останніх проблем, яку вам необхідно повністю зрозуміти і розуміння приходить завжди, коли ви повністю приймаєте цей досвід, який несе для вас цінну мудрість і не відмовляєтесь від нього із-за одної, двох або тисячі причин, які стосуються його, залежно від вашого поточного настрою, ситуації або будь-якої іншої справи, яка впливає на стан вашого розуму. Але як тільки ви з'ясували, що прийняття кожного уроку дає вам силу, щоб пробачити, забути і йти далі, то немає ніякої причини, чому ви повинні чекати довше, щоб зробити те ж саме з усіма дослідами, які, можливо, все ще утримують мудрість, у тому числі, і вільний вибір. Цей вибір вільного випробовування волі був серед головних причин, чому ви прийняли рішення утілитися тут на Рідній Землі, оскільки більшість з вас бажало зрозуміти усе, що сполучено з цим.

Впродовж процесу вашого пробудження, багато хто з вас бачив і відчував енергію деяких ваших попередніх життєвих дослідів і вони були усі показані вам, щоб прийняти їх без почуття ненависті, сорому, провини або осудження себе або інших. І це - те, що ви повинні зробити також з вашим поточним життєвим досвідом, тому що зараз урок вільного вибору посилюється до його максимального потенціалу вивчення для усіх вас. Чи ви готові прийняти це і рухатися в Нове і коли ваша відповідь - ТАК, то ми так само готові.

Я – СаЛуСа із Сиріуса і я відчуваю, як ви усі переміщаєтеся в це прийняття і розуміння цього уроку. Пам'ятайте, що там де присутня Любов і Світло не існує ніякої провини або сорому, там тільки розуміння один одного, яке є вираженням Створення з правом вибору, яким шляхом слідувати. Ті, хто хоче завершити свої досліди вільного вибору і альтернативи дуальності вже прийняли цей урок, прочитавши це повідомлення і готові отримати мудрість, яка нестиме їх в реальність, де існує тільки один вибір йти далі.


Channeller: MADADПерекладач: Fedir

cobra

MAKE THIS VIRAL!

http://prepareforchange.net/participate/CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN VARIOUS LANGUAGES

please sing this petition

Richard Dolan
CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN
VARIOUS LANGUAGES

Ch + Sirius

At the National Press Club in Washington DC from April 29 till May 3, 2013

un